24.05.2005, Redakce

Informace fanouškům před utkáním Vysočina vs. Kladno

Klíčové utkání II. ligy ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Kladno bude sehráno v neděli 29. května od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

 
Zde přinášíme důležité informace pro fanoušky chystající se na tento atraktivní duel:

Vstupné? Zůstane zachováno v jednotné výši 30,- Kč. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky nejsou rozlišeny k stání či sezení, tato volba je zcela na příchozím divákovi.

Předprodej vstupenek? Bude probíhat v hlavní pokladně stadiónu v Jiráskově ulici v pátek 27. května od 14:30 do 16:00 hodin.

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku. Očekává se příjezd cca 40 fanoušků Kladna, kteří budou neprodyšně odděleni od příznivců Vysočiny a hlídání bezpečnostními a policejními složkami.

Příchod na stadión? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:30 hodin. V provozu budou tři pokladny - u hlavních vchodu, ve směru od krytého bazénu a ve směru od ZŠ Rošického. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu