24.05.2005, Redakce

Informace fanouškům před utkáním Vysočina vs. Kladno

Klíčové utkání II. ligy ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Kladno bude sehráno v neděli 29. května od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

 
Zde přinášíme důležité informace pro fanoušky chystající se na tento atraktivní duel:

Vstupné? Zůstane zachováno v jednotné výši 30,- Kč. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky nejsou rozlišeny k stání či sezení, tato volba je zcela na příchozím divákovi.

Předprodej vstupenek? Bude probíhat v hlavní pokladně stadiónu v Jiráskově ulici v pátek 27. května od 14:30 do 16:00 hodin.

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku. Očekává se příjezd cca 40 fanoušků Kladna, kteří budou neprodyšně odděleni od příznivců Vysočiny a hlídání bezpečnostními a policejními složkami.

Příchod na stadión? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:30 hodin. V provozu budou tři pokladny - u hlavních vchodu, ve směru od krytého bazénu a ve směru od ZŠ Rošického. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu