M-soft
 
24.05.2005, Redakce

Informace fanouškům před utkáním Vysočina vs. Kladno

Klíčové utkání II. ligy ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Kladno bude sehráno v neděli 29. května od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

 
Zde přinášíme důležité informace pro fanoušky chystající se na tento atraktivní duel:

Vstupné? Zůstane zachováno v jednotné výši 30,- Kč. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky nejsou rozlišeny k stání či sezení, tato volba je zcela na příchozím divákovi.

Předprodej vstupenek? Bude probíhat v hlavní pokladně stadiónu v Jiráskově ulici v pátek 27. května od 14:30 do 16:00 hodin.

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku. Očekává se příjezd cca 40 fanoušků Kladna, kteří budou neprodyšně odděleni od příznivců Vysočiny a hlídání bezpečnostními a policejními složkami.

Příchod na stadión? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:30 hodin. V provozu budou tři pokladny - u hlavních vchodu, ve směru od krytého bazénu a ve směru od ZŠ Rošického. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!

FC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu