30.09.2021, Zuzana Michalková

Informace k pátečnímu utkání proti Táborsku

Informace k pátečnímu utkání proti TáborskuVysočina odehraje další ligový zápas na domácím hřišti už tento pátek 1.10. od 18 hodin. Dalším soupeřem, který na Vysočinu zavítá, je FC MAS Táborsko. Prosíme všechny diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Podmínky bezinfekčnosti


Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:


a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo


b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo


c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o dokončeném očkování, že u očkování uplynulo:
- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo


d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Na zápas bude otevřen pouze jeden stánek s občerstvením, a to za starou tribunou.

Pokladna od ICOMu bude otevřena od 17.00, stejně tak tomu bude u vstupu od školy - POZOR, tento vstup je bez pokladny, tudíž vstupenky u školy nezakoupíte.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali všechny pokyny. V případě porušení pravidel hrozí klubu vysoké pokuty.

Děkujeme!

 
Aktuálně

Osmifinále poháru už v úterý v Ďolíčku

Po pátečním domácím utkání se Spartou B, které skončilo remízou, se svěřenci trenéra Jana Kameníka chystají na další duel, a to pohárový, který je čeká již v úterý 26.10. od 17.30 hodin. Dalším soupeřem Jihlavy je prvoligový tým Bohemians Praha 1905, který je po dvanácti kolech na desáté příčce Fortuna ligy. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu