20.11.2017, Redakce

Jak to viděl ředitel?

Jak to viděl ředitel?Na Vysočinu nám dorazila zima. Sice to ještě není ta opravdová zima na Vysočině, ale za nehet už zaleze. Pomalu se nám také blíží zimní přestávka v nejvyšší fotbalové soutěži. Čekají nás však ještě poslední utkání se Zbrojovkou a Slováckem. Následující bitvy rozhodnou o tom, v jaké pozici se začneme prát o umístnění v jarní části soutěže.

 

Výsledky dvou posledních utkání a předvedená hra zejména v utkání s Libercem ve mně vzbuzují naději, že by zimní přestávka mohla být na Vysočině ve větší pohodě, než ta loňská. Nutno podotknout, že k tomu nám zatím celkem nahrávají taktéž naší soupeři.

Proti Liberci jsme předvedli skvělý a svěží výkon. Hráli jsme odvážně a za odvahu jsme byli odměněni třemi góly v prvním poločase. Fotbal pak ukázal, jak krásné umí psát příběhy. Honza Záviška se dočkal dlouho očekávaného debutu za FCV v základní sestavě a rovnou vstřelil dvě krásné branky. Všichni si určitě přejeme, aby to nebyla jedna vlaštovka, ale aby na tyto své výkony navázal a dokázal sobě i nám, že na Vysočinu přišel hrát první ligu.

Pokud jde o utkání na Spartě, určitě nejsem sám, kdo se po utkání cítí divně a vlastně nespokojeně. Nemůžu se totiž ubránit pocitu, že jsme měli na Spartě dokázat víc. Sparta vůbec nebyla v dobré formě, měli jsme řadu dobrých šancí dát gól a také mi na naší straně chyběla větší odvaha ve druhé půli hrát dopředu. Na druhou stranu je třeba vyzdvihnout, že rychlá branka nás nesložila a dokázali jsme se z ní oklepat a až do konce se musela Sparta bát o výsledek. I když se prohrálo, kluci ukazují sílu, která tu dřív nebyla vidět, a to sílu vzepřít se nepříznivému průběhu utkání. To je určitě pozitivní zjištění.

Byl bych moc rád, kdyby se nás tu v pátek na stadionu sešlo co nejvíc, aby byla dobrá atmosféra, která pomůže klukům uzavřít tento rok na domácím hřišti vítězně. Brno je rival, kterého chceme porazit. FCV do toho!!!

 
Aktuálně

Trenérský tým „áčka“ se nedohodl na pokračování spolupráce

FC Vysočina do letní přípravy na start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vstoupí s novým trenérským týmem. Kouč Radim Kučera, asistent trenéra Josef Mucha a trenér gólmanů Josef Hanzálek se nedohodli s vedením klubu na dalším trvání svých smluv. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu