10.07.2006, Miroslav Fuks

Juniorka se poprvé sešla v pondělí 10. července

Pod vedením staronového kouče Tomáše Jansy a asistenta Jindřicha Březiny se v pondělí 10. července poprvé sešla juniorka FC Vysočina. Do letní přípravy by se mělo zapojit kolem dvacítky hráčů včetně loňských dorostenců a testovaných fotbalistů.

 
Zcela novými tvářemi jsou brankáři Karel Neumann (12 startů ve II. lize, odchovanec Bedřichova, v minulosti působil např. v Českých Budějovicích, Prachaticích a Čáslavi) a Lukáš Janča (hráč Zruče nad Sázavou, v minulé sezóně pravidelně chytal divizi za Holýšov). Na úterním tréninku se pak na základě doporučení trenéra Milana Bokši objeví duo fotbalistů Fotbalové farmy v Roudnici nad Labem Petr Matoušek a Jakub Rathaus. Výčet noviců doplňují loňští dorostenci Michal Naniaš, Daniel Nešpor, Květoslav Havránek, Michal Marousek a František Kříž. Do kabiny "béčka" se navíc po hostování ve Velké Meziříčí vrací stoper či defenzivní záložník Theodor Gebreselassie.

V kolonce odchody figuruje brankář Antonín Krupica (hostování Světlá nad Sázavou), Kamil Janíček (konec hostování Boskovice) a po mnoha sezónách v jihlavském klubu i Vít Brabec, který zamířil do Rakouska. Z testů Zdeňka Maňhala v Blšanech nakonec sešlo a zapojil se do přípravy juniorky. Další změny v kádru "béčka" však rozhodně nejsou vyloučeny.

Již tuto sobotu toto mladé mužstvo čeká velmi ostrý start přípravy v podobě turnaje v Tisu, kde se dále představí druholigové celky Bohemians, Sokolova a Čáslavi.

Červencový program přípravných zápasů a turnajů "B" mužstva:

So 15.7. - turnaj v Tisu - 11:45 (účast Baník Sokolov, Zemit Čáslav a Bohemians 1905)

St 19.7. - 17:00 v Třebíči - Sokol Opatov

Ne 23.7. - 13:30 venku - TJ Pacov

Út 25.7. - 17:00 venku - FK Kolín

So 29.7 - 16:00 venku - FK Bystřice nad Pernštejnem

 
Aktuálně

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu