04.07.2008, Miroslav Fuks

Juniorka v pondělí zahájí přípravu

Juniorka v pondělí zahájí přípravuO týden později než „A“ tým zahájí letní přípravu třetiligové „béčko“. Novému trenérskému duu Tomáš Jansa – Josef Morkus by se mělo hlásit 17 fotbalistů. Tým oproti jaru doznal poměrně velkých změn.

 
Obránce František Kříž se rozhodl věnovat zaměstnání a vrátil se do mateřské Jemnice. Do Znojma se s největší pravděpodobností vrátí další bek Roman Hříbek a své hostování z Břeclavi ukončil útočník Jan Veselý. Další obránce Daniel Nešpor, který je kmenovým hráčem Světlé nad Sázavou, nyní zkouší štěstí v přípravě druholigové Čáslavi.

Dva kmenoví obránci FC Vysočina vyrazili na zkoušky do týmů MSFL. Michal Naniaš do Mutěnic a loňský dorostenec Petr Filip do juniorky 1.FC Brno.

Do kabiny juniorky nově přibyli loňští dorostenci Jan Hlavoněk, Vojtěch Černý, Jiří Kubeš, Martin Hirsch, Robin Demeter a Václav Pohanka. Z jarních hostování se vrátili Jiří Bureš (Žďár nad Sázavou) a Michal Niederle (Havlíčkův Brod). Zcela novou tváří je vytáhlý útočník Josef Bojda (roč. 1987), který přichází na zkoušku z divizního Žďáru nad Sázavou.

 
Aktuálně

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu