18.07.2010, Miroslav Fuks

Juniorka zvítězila na turnaji v Pacově

Juniorka zvítězila na turnaji v PacověJuniorka FC Vysočina pokračuje v tvorbě nového celku a v neděli se představila na tradičním letním turnaji v Pacově. V konkurenci regionálních týmů svěřenci kouče Josefa Vrzáčka nejdříve porazili domácí celek 0:1, když skóroval Petr Filip, a ve finále zdolali díky brankám Františka Ptáčka a Jaroslava Málka Polnou 0:2 (0:0).

 

Semifinále: SK Pacov – FC Vysočina Jihlava B  0:1 (0:0)
„Prezentovali jsme se velmi profesorským výkonem. Drželi jsme balón, ale nebyli jsme schopní převahu přetavit v příležitosti a góly. Nakonec jsme byli rádi za trefu Filipa,“ řekl k úvodnímu duelu Vrzáček.

Finále: Slavoj Polná – FC Vysočina Jihlava B 0:2 (0:0)
„S Polnou jsme se prezentovali výrazně lepším výkonem a zaslouženě jsme zvítězili. Navíc jsme neproměnili dalších 7 – 8 tutovek. V zápase mi nechyběl důraz a patřičné nasazení,“ uvedl jihlavský kouč.

Dodejme, že úzký kádr juniorky pokračuje v sehrávání nového omlazeného celku a hledání vhodného herního systému. V úterý celek vyrazí na soustředění do Mikulova, kde sehraje přípravný duel s místním klubem. Tým postrádá Tomáše Kučeru, kterého zabrzdila mononukleóza. S mužstvem se připravují obránci Robert Caha a Michal Naniáš, kteří si hledají angažmá.

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu