21.09.2007, Miroslav Fuks

Kdo koupí lístek na Slovácko, jde na Brno zdarma!

Kdo koupí lístek na Slovácko, jde na Brno zdarma!Vedení klubu se rozhodlo reagovat na aktuální neúspěchy i vstřícným krokem vůči fanouškům. Ti, kteří si zakoupí lístek na páteční bezesporu atraktivní duel proti 1.FC Slovácko, s ním totiž zcela zdarma obdrží totožný lístek na utkání 3. kola Poháru ČMFS, ve kterém FC Vysočina Jihlava ve středu 26. září hostí prvoligové 1.FC Brno.

 
Pokud tedy chcete vidět oba tyto zajímavé duely za symbolické vstupné 25,- Kč, tak nesmíte chybět na pátečním zápase proti Slovácku. Vstupenky na pohárový duel se totiž poté budou prodávat za plnou cenu 50 korun.

Předprodej vstupenek na oba zmíněné zápasy FC Vysočina byl zahájen v úterý 18. září na tradičních místech v Trafice v kině Sokol a Tipsportbaru v Mrštíkově ulici. Lístky samozřejmě budou k dispozici i v pokladnách stadiónu před utkáním proti Slovácku.

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu