29.06.2013, Miroslav Fuks

Komňacký byl po skončení turnaje spokojen

Komňacký byl po skončení turnaje spokojenJihlavský účastník Gambrinus ligy odehrál v pořadí druhý a třetí letní přípravný duel na tradičním Perleťovém turnaji v Žirovnici. FC Vysočina po výhře nad Baníkem Ostrava a prohře proti Bohemians 1905 obsadil druhou příčku. Kouč František Komňacký byl i po smolné prohře s Klokany spokojen.

 

„K turnaji skutečně nemám výhrad. Spokojen jsem se sportovní úrovní, organizací turnaje i s naším přínosem pro turnaj. V perleťovém poháru jsme chtěli dát šanci všem dostupným hráčům a dvěma jedenáctkám. To se nám bohužel před duelem s Bohemians trochu zkomplikovalo, když jsme se museli vyrovnat se zdravotními absencemi Mikuly a Teplého. V úvodním utkání proti Baníku jsme možná vypadali trochu lépe, než ve finále. Nasazení, vůle po vítězství, určitá herní kvalita, to vše v naší hře nechybělo. Bez ohledu na finálový výsledek můžeme být spokojení. Turnaj nás opět o něco posunul a mnohé ukázal. Pokud na sobě budeme nadále pracovat tak věřím, že v plné sestavě jsme schopní odehrát ještě lepší zápasy,“ zhodnotil turnaj trenér Komňacký.

Ten se vyjádřil i k nováčkům v jihlavském dresu: „Dobře se jeví útočník Přeučil, který je typem důrazného hráče na hrotu útoku, který je nebezpečný před brankou. V prvním utkání vstřelil branku z přímého kopu a ve druhém duelu od gólové radosti nebyl daleko, když trefil tyčku. Je to hráč, který by nám mohl od ofenzívy pomoci. Ostatní hráči střídají dobré momenty s horšími. Mám docela radost, že se do zápasů poměrně slušně a bez zdravotních problémů zapojil Milan Kopic. Na druhou stranu někteří mladíci ještě neprokázali, že by mohli prvoligovou úroveň zvládnout. Další zúžení našeho kádru se bude odvíjet od stavu zraněných hráčů – Marka, Šimonka, Kučery a Tlustého. Navíc stále jednáme o možném posílení o jednoho hráče pro ofenzívu či střed hřiště.“

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu