23.05.2013, LFA

Ligová bitva pohledem legendárního maséra. Křížek s kamerou GoPro na hlavě

Ligová bitva pohledem legendárního maséra. Křížek s kamerou GoPro na hlavěJako masér absolvoval třicet světových šampionátů v ledním hokeji, získal šestkrát titul mistra světa, osmkrát se zúčastnil olympijských her, je hrdým držitelem zlaté medaile z Nagana. Tentokráte si ale masér Pavel Křížek připsal jiný úspěch. S kamerou GoPro umístěnou na hlavě se stal dvorním průvodcem fanoušků Gambrinus ligy, když v rámci 28. kola snímal ze svého pohledu celou atmosféru duelu Jihlava - Slovácko.

 

„Hráči byli tentokrát trošku stydlivější a upozornil jsem je, že nesmí mluvit sprostě. Jaké to bylo absolvovat přípravu i zápas s kamerou na hlavě? Jsem za to rád, jen ať lidé vidí, že vrcholový sport není legrace,“ usmíval se muž z jihlavské lavičky, kterému se přezdívá „štístko.“

Hodinu a půl před středečním utkáním se Slováckem mu byla na hlavu instalována GoPro kamera. I přes krátkou výměnu s dalším masérem Petrem Šilhánem, s ní absolvoval i samotnou bitvu 28. kola.

„Přenést fanouška do fotbalové kabiny, přiblížit mu předzápasovou atmosféru. To jsou cíle, které jsme si dali, a které se snažíme pomocí rubriky Gambrinus liga pohledem GoPro plnit. Video s jihlavským masérem Křížkem vtáhne příznivce české nejvyšší soutěže přímo do kabiny týmu ale i na trávník a střídačku při samotné hře,“ řekl Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Jihlava si středeční remízou zajistila definitivu prvoligové příslušnosti v další sezoně, proto bylo v kabině domácích veselo.

„S Jihlavou jsem zažil už dřívější postup do ligy, ale hned se spadlo. Jeden z nejdůležitějších okamžiků pro nás bylo, udržet se v Gambrinus lize. Všichni v Jihlavě si to přáli a já jsem za to obrovsky rád. Udržet ligu je něco podobného jako vyhrát titul v hokeji,“ dodal Pavel Křížek.

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu