03.06.2013, Miroslav Fuks

Ligová ocenění pro Blažka, Kolouška a Tecla!

Ligová ocenění pro Blažka, Kolouška a Tecla!Pondělí 3. června náleželo v Národním domě na pražských Vinohradech vyhlášení tuzemské ankety Zlatý míč ČR, kterou pořádá už sedmnáct let Klub sportovních novinářů. V rámci slavnostního podvečera byly vyhlášeny i doprovodné ankety, které vyhlašují jednotlivé redakce internetových portálů a celostátních novin. Tato ceremonie nezůstala bez úspěchů FC Vysočina!

 

Brankář Jaromír Blažek ovládl anketu deníku Právo o nejlepšího muže mezi třemi tyčemi. Česká televize vyhlásila objevem sezóny dnes už plzeňského útočníka Stanislava Tecla. A konečně zkušený záložník Václav Koloušek se vešel do elitní jedenáctky Deníku Sport za skončený ročník Gambrinus ligy.

Doplňme stopu odchovanců FC Vysočina v sedmnáctém ročníku ankety Klubu sportovních novinářů. Hned dva skončili v elitní české jedenáctce. Theodor Gebre Selassie (Brémy) obsadil se ziskem 626 bodů 4. pozici a Watfordský útočník Matěj Vydra bral za 549 bodů 7. příčku. Umístění dalších jihlavských zástupců: 23. Stanislav Tecl (Jihlava/Plzeň) 76 bodů, 38. Michael Rabušic (Liberec) 19 bodů a 55. Václav Koloušek (Jihlava) 2 body.

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu