26.04.2018, Miroslav Fuks

Lístky na Spartu? Jistotu získáte se vstupenkami na Mladou Boleslav!

Lístky na Spartu? Jistotu získáte se vstupenkami na Mladou Boleslav!Nesmírně napínavá a vyrovnaná fotbalová liga jde do finiše! V pátek 27. dubna společně zabojujme o tolik potřebné tři body proti Mladé Boleslavi! Staňte se v důležité bitvě dvanáctým hráčem FC Vysočina! Zároveň přijďte vzdát hold a poděkovat příslušníkům Armády České republiky! Pozor, se vstupenkami na tento duel získáte výhodu při nákupu lístků na Spartu!

 

Vzhledem k četným dotazům v předstihu upozorňujeme, že vstupenky na atraktivní duel proti Spartě Praha (duel se uskuteční v pátek 11. května od 17:30 hodin) budou moci přednostně pořídit držitelé permanentních vstupenek (nikoli VIP či volných permanentek) FC Vysočina a též ti, kteří si zakoupili vstupenky právě na zápas proti Mladé Boleslavi! Pravidla budou následující:

 • 1 uhrazená vstupenka z utkání proti Mladé Boleslavi – možnost zakoupit 1 vstupenku na utkání proti Spartě Praha
 • 1 platná celosezónní permanentní vstupenka – možnost zakoupit 2 vstupenky na utkání proti Spartě Praha na libovolné místo
 • výše popsané možnosti budou platit při standardním předprodeji v klubovém Fanshopu na stadiónu ve čtvrtek 3.5. a též při speciálním předprodeji ve středu 9.5. (od 14:00 do 17:00 hodin)
 • ve čtvrtek 10.5. půjdou veškeré zbývající vstupenky do běžného předprodeje ve Fanshopu a na Ticketportalu

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti FK Mladá Boleslav?

 • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu probíhá prostřednictvím internetové sítě Ticketportal. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) na základě variabilního symbolu a čárového kódu, který obdržíte po rezervaci. POZOR – stadión FC Vysočina NENÍ prodejním místem sítě Ticketportal a rezervované vstupenky zde nemůžete uhradit ani vyzvednout!
 • při uhrazení vstupenek on-line vytiskněte váš voucher s příslušným čárovým kódem (viz vzor níže), který můžete uplatnit na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery!

 • vstupenky můžete zakoupit i bez předchozí on-line objednávky na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu
 • přímo na stadiónu FC Vysočina bude předprodej vstupenek do všech sektorů probíhat ve čtvrtek 26. dubna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky.
 • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin
 • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
 • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru lze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat ve čtvrtek 26. dubna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 16:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 1.800 kusů.

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu