05.08.2020, Miroslav Fuks

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme HradecFORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové.

 

Úplným nováčkem soutěže je Blansko, Táborsko se do II. ligy vrací po roční odmlce. Na podzim bude odehráno pouze 12 druholigových kol, z toho bude Jihlava hostit jen šest utkání – s Hradcem Králové, Líšní, Prostějovem, Blanskem, Varnsdorfem a Táborskem. Většina domácích zápasů FC Vysočina by měla být sehrána v tradičním pátečním termínu od 18:00 hodin.

Úřední výkop začátku jarní části byl stanoven na 6. března 2021, končit by se mělo v závěru května.

Rozpis zápasů FC Vysočina v celém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY naleznete na tradičním odkazu klubového webu. Přesné termíny duelů budou průběžně doplňovány.

 
Aktuálně

Dočkaly se! Holky dovezly první výhru!

Ženský tým se ve 4. kole Moravskoslezské ligy po zásluze dočkal prvního vítězství v sezóně! V olomouckých Nových Sadech zvítězil 2:4 (2:2), když jihlavské branky postupně zaznamenaly Marie Fatrdlová, Bára Petrašová, Zuzana Poláková a Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu