09.07.2002, Redakce

Lukáš Vaculík nominován na ME "U 19"!

Hráč druholigového FC Vysočina Jihlava Lukáš Vaculík (nar. 6.6.1983) byl zařazen do konečné nominace České republiky na závěrečný turnaj Mistrovství Evropy hráčů do 19ti let ("U 19"), který v norských městech proběhne v termínu od 21. do 28. července. Naši reprezentanti se ve své nelehké skupině A utkají se Slovenskem, Španělskem a domácím Norskem. Do skupiny B byly nalosovány celky Anglie, Německa, Belgie a Irska. První duel naši reprezentanti sehrají 21.7. od 18:00 hodin proti favorizovanému Španělsku.

V osmnáctičlenné nominaci trenéra Josefa Krejči figurují známá prvoligová jména jako Tomáš Jun, Václav Svěrkoš, Martin Klein či Aleš Besta. Vaculíkova nominace je nejen velkým osobním úspěchem mladého hráče, ale představuje též velké zviditelnění klubu a města. Vždyť dosud žádný fotbalista pocházející z Jihlavy na obdobném vrcholném turnaji nereprezentoval.

 
 
Aktuálně

Ve středu na Žižkov s Wilsonem a Peřinou

Tým kouče Aleše Křečka zítra čeká třetí duel letní přípravy. Od 11:00 hodin nastoupí proti ambiciózní Viktorii Žižkov, kam před několika dny přestoupil ofenzivní záložník Lukáš Zoubele. Duel bude sehrán v novém azylu Viktorky na Proseku a FC Vysočina do něj nastoupí s dvěma novými tvářemi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 11:00
FK Viktoria Žižkov
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu