21.05.2009, Miroslav Fuks

Marko: „Z 3. místa v tabulce můžeme jen získat“

Marko: „Z 3. místa v tabulce můžeme jen získat“Zápas v Sokolově. Duel, který může postupové šance FC Vysočina poslat do teoretických hlubin a nebo je též zajímavě oživit. Kouče Karola Marka jsme se zeptali, jak se jeho svěřenci na toto utkání připravují?

 
Lze říci, že úplně normálně. Určité věci jsme přesto v rámci tréninků změnili, poněvadž v koncovce soutěže je velmi důležitá psychická pohoda. Hráči do utkání půjdou uvolněně, s čistou hlavou a s vědomím, že jsou nyní na 3. místě tabulky a že vlastně nemají, co ztratit, a mohou jen získat.

Představuje pro vás dopolední výkop zápasu problém?

Rozhodně ne. Celý týden trénujeme od 10 hodin a navíc na místo utkání vyrazíme o den dříve.

Pojedete kompletní?

Ano. Po karetním trestu bude k dispozici Jan Štohanzl a fit je opět Pavel Mareš.

Co říci k sokolovskému týmu?

Ten je nyní v podobné roli, jako my před rokem. V soutěži už nehraje o záchranu či o postup, tudíž jeho hráči mohou produkovat uvolněný fotbal. A to je určitě velká devíza, neboť fotbalista si troufne na řešení, která by pod psychickým tlakem nevolil. Navíc Sokolov má velmi kvalitní tým s řadou zkušených hráčů. Jeho síla vzrůstá v domácím prostředí.


 
Související
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu