15.09.2017, Miroslav Fuks

Miloš Vrtal: Bude potřeba se do sezóny pořádně obout

Miloš Vrtal: Bude potřeba se do sezóny pořádně oboutFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na firmu VRTAL s.r.o.. Dotazy jsme položili Miloši Vrtalovi, jednateli společnosti.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
FC Vysočina podporujeme od doby, kdy postoupila do nejvyšší soutěže.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Důležitá je podpora sportu a mladých sportovců celkově. Musíme se snažit, aby sport v ČR neupadal, ale naopak vzkvétal a naši sportovci byli stále známější. FC Vysočina je pak zárukou toho, že naše podpora bude směrována do těch správných a potřebných míst.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Osobně jsem fotbal aktivně nehrál ani nehraji. Můj vztah k fotbalu je i přesto kladný. O fotbal a potažmo FC Vysočina se zajímám hlavně kvůli synovi.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Zápasy FC Vysočina navštěvuji jen občas a to hlavně s rodinou. Na venkovní zápasy mi kvůli dalším aktivitám bohužel nezbývá čas.
Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Na reprezentační duely se samozřejmě také rád podívám. Občas i přímo na stadionu!

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Ano, občas se podívám i na výsledky mládežnických soutěží.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Sezóna je stále ještě na svém začátku a prozatím jsme kromě zápasu s Duklou Praha nevyhráli žádný další zápas. Bude potřeba se do sezóny pořádně obout, abychom nezachraňovali nejvyšší soutěž opět až na samém konci. Samozřejmě by bylo dobré vidět Vysočinu na vyšších, než sestupových příčkách i během sezóny.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Nejvíce se mi líbil prozatím jediný vítězný duel s Duklou Praha. Podařilo se v závěru otočit nepříznivý stav a vybojovat výhru, což je určitě pozitivní pro fanoušky i pro samotné hráče.
Zápasem, který mě nejvíce „rozladil“ byl duel s Plzní, kdy jsme dlouho drželi vedení. Vyrovnávací gól by se dal snést, ale dostat gól v poslední minutě nastavení by se nám asi stávat nemělo. I přes výborný výkon hráčů, smolná prohra.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
V současnosti je to Davis Ikaunieks, prozatím nejlepší střelec Vysočiny v letošním ročníku. Je také jedním z hráčů, kteří vytváří nejvíce gólových šancí pro své spoluhráče. Dále bych také vyzdvihnul Lukáše Zoubeleho, který je asi nejlépe přihrávajícím hráčem jak v přesnosti, tak počtu přihrávek.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Je opravdu těžké vybrat jednoho hráče. Rád bych, aby byl časem na stadionu Vysočiny opět vidět Stanislav Tecl, který byl pro Vysočinu opravdovým přínosem.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Musíme jít za výhrou. Baníku se od prvního zápasu nepodařilo znovu vyhrát, a proto v tomto duelu budeme hrát o „6“ bodů. Je důležité nepustit soupeře do zakončení a zvýšit úspěšnost střelby.

o společnosti VRTAL s.r.o.

Firma VRTAL s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin. Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky. Hlavní cíle firmy jsou zřízení dalších velkoobchodních skladů a tím i rozšíření distribuce na našem území. S tím i souvisí rozšíření sítě specializovaných maloobchodních prodejen v těchto oblastech. Naše velkoobchodní sklady firmy jsou na severní Moravě, ve východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. Celkem v současnosti provozujeme 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky.

www.vrtal.cz

 
Aktuálně

Kombinované celky juniorky a dorostu sehrály první přípravy

Dorostenci U19, U18 a junioři FC Vysočina se dočkali prvního přípravného fotbalového utkání po koronavirové pauze. V silně kombinovaném namíchaném složení dnes nastoupili na půdě regionálních celků - přeborového FK Pelhřimov a divizního Tatran Ždírec nad Doubravou. V obou zápasech okusili jihlavští mladíci hořkost porážky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu