26.05.2020, Redakce

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Moravská plynárenská: významný partner FC VysočinaSpolečnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání.

 

„Naše rodinná firma sponzoruje i další sportovní projekty. Podpora Moravské plynárenské náleží nadačnímu fondu dětské onkologie v Brně – Nadace Krtek, dále organizaci Kroužky Brno či domovům s pečovatelskou službou. Od července 2018 podporujeme jihlavský fotbalový klub. Věříme, že FC Vysočina bude, nejen díky naší podpoře, během odloženého fotbalového jara úspěšně bojovat o návrat do nejvyšší soutěže,“ okomentoval partnerství Tomáš Zabloudil, jednatel společnosti Moravská plynárenská.

„Partnerství s Moravskou plynárenskou si velmi vážíme, neboť nám pomáhá s tím, co trápí každou domácnost, tedy s účty za elektřinu a plyn. Je to poměrně mladá firma, ale s velkým tahem na branku. Na trhu si získává zajímavé postavení, o svoje zákazníky se skvěle stará a nabízí skvělé ceny. Byli bychom rádi, kdyby se naše spolupráce i nadále rozvíjela," uvedl ředitel klubu Jan Staněk.

www.moravskaplynarenska.cz

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu