03.07.2014, Miroslav Fuks

Na stadiónu vznikly reklamní snímky pro nadcházející ročník

Na stadiónu vznikly reklamní snímky pro nadcházející ročníkNedílnou a tradiční součástí letní fotbalové přípravy je nejen v FC Vysočina realizace reklamních a propagačních fotek. I tentokrát při zrodu snímků spojily síly reklamní agentura Yashica a špičkový profesionální fotograf Michal Novotný. Fotoštáb se s Harisem Harbou, Lukášem Masopustem, Lukášem Vaculíkem, Tomášem Kučerou a Markem Jungrem sešel na stadiónu Jiráskově ulici ve čtvrtek 3. července.

 

„Pokaždé se při zhotovení promo snímků FC Vysočina snažíme přijít s něčím novým, netradičním a zajímavým. Nyní jsme se do snímků rozhodli dostat co nejvíce emocí a euforie, která je s fotbalovými zápasy spojená. Věříme, že můj snímek a celkový grafický koncept reklamní agentury Yashica ocení nejen vedení FC Vysočina či fotbalisté prvoligového týmu, ale především fanoušci,“ řekl fotograf Michal Novotný, jehož ateliér se nachází v Jihlavě na Znojemské ulici naproti City Parku.

„Nové fotky nás budou provázet celou sezónou. Objeví se na billboardech v Jihlavě, na plakátech, na titulní straně klubového časopisu, na prezentačních plachtách, na klubovém webu či na pozvánkách v tištěných médiích. Reklamní agentuře Yashica a fotografovi Michalu Novotného velice děkujeme za vstřícnost a profesionální přístup,“ zdůraznil Miroslav Fuks, marketingový manažer klubu.

  • snímky z průběhu fotografování naleznete ZDE

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu