20.01.2017, Miroslav Fuks

Náročný týden uzavře duel proti ŠK Svätý Jur

Náročný týden uzavře duel proti ŠK Svätý JurEnormně náročný a mrazivý týden tréninkový týden fotbalistů FC Vysočina v sobotu dopoledne uzavře přípravný duel. V pořadí třetím soupeřem Jihlavy v zimním bloku bude druholigový slovenský celek ŠK Svätý Jur. Zápas proběhne od 11:00 hodin na umělé trávě v jihlavském areálu Na Stoupách.

 

Jaký byl třetí tréninkový týden z hlediska kouče Michala Bílka? Změnila se nějak náplň či rozsah tréninků? Nakolik vás ovlivnil výrazný mráz? „Pokračovali jsme v náročných tréninkových dávkách předchozích týdnů. Nadále jsme dvoufázově intenzivně pracovali na rozvoji kondice a síly.

Mráz je samozřejmě nepříjemný, tudíž se snažíme využívat i posilovny.“Zdá se, že se pomalu začíná vyprazdňovat marodka týmu? S kterými hráči v sobotu nemůžete počítat? „Situace stále není optimální. Zoubele a Urblík dohánějí kondiční manko a ještě s nimi do sobotního utkání nepočítáme. Ke zraněnému Mišůnovi se přidal i Duba, jehož trápí únavová zlomenina. Do zápasu nejspíše nezasáhne ani Michael Rabušic, který očekává přírůstek do rodiny,“ informoval Bílek.

Jak se na tréninku jeví bosenský záložník Popović? Představí se proti slovenskému soupeři? „Na hodnocení jeho přínosu je zatím brzy. V sobotu odehraje jeden poločas, což by nám mělo více napovědět o jeho potenciálu a využitelnosti na jednotlivých postech sestavy,“ doplnil lodivod FC Vysočina.

Mimochodem, máte o ŠK Svätý Jur nějaké bližší informace? „Jde o malý klub, který jako nováček premiérově hraje druhou slovenskou ligu. Po podzimu mu ve skupině Západ náleží poslední příčka a čekají ho jarní boje ve skupině o záchranu. My utkání bereme jako vhodné doplnění a zakončení dalšího tréninkového bloku,“ uzavřel svůj předzápasový komentář Michal Bílek.

 
Související
Aktuálně

Juniorka vstoupila do jarních divizních odvet remízou

Juniorský tým FC Vysočina do jarních odvet Divize D vstoupil nepřesvědčivým výkonem a domácí remízou v krajském derby proti Tatranu Ždírec nad Doubravou. Souboj pátého celku tabulky s osmým žádnou branku nenabídl, ovšem větší šance si vypracovali hosté. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu