23.08.2016, Redakce

Neubauer: Spojení s FC Vysočina se nám zdá smysluplné

Neubauer: Spojení s FC Vysočina se nám zdá smysluplnéFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na společnost PKS okna, která se řadí mezi pět největších výrobců oken v rámci ČR. Těší nás, že se před startem nového ročníku ePojisteni.cz ligy zařadila mezi významné partnery klubu. Dotazy jsme položili řediteli společnosti Edmundu Neubauerovi.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
Firma PKS okna začala finančně podporovat klub v tomto roce, tj. jsme partnerem od právě probíhající sezony 2016/2017. Začínáme tedy cestu, která bude, jak věřím, pokračovat i v dalších letech.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Už delší dobu jsme se zabývali myšlenkou klub FC Vysočina podporovat, protože se nám zdálo smysluplné, aby se největší výrobce oken na Vysočině spojil s největším sportovním klubem na Vysočině. Proto fotbal – proto FC Vysočina Jihlava.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Možná se budete divit, ale na střední škole jsem fotbal hrával. A to pouze okresní přebor. S postupem let vystřídalo fotbal létání, kterému jsem věrný dodnes.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v tomto ročníku?
Po nešťastné prohře v 1. kole s velkým favoritem z Plzně se myslím povedl zápas v Liberci a především zápas doma s dalším favoritem celé ligy – se Slávií. Takže vzhledem k opravdu těžkému losu na úvod sezóny si osobně myslím, že start se týmu více méně podařil. Jen tak dál, důležité je především naplno bodovat v domácím prostředí. Věřím, že jak zápas s Teplicemi, tak i příští s Jabloncem bude vítězný.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
Neřeknu konkrétní jméno. Ale vždy fandím mladým hráčům, kteří se úspěšně propracují do A týmu klubu a potom v něm hrají důstojnou roli, to mi je sympatické.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Před sezonou bych odpověděl, že velmi vhodný by byl návrat Michaela Rabušice. Toho už, jak známo, vedení klubu do týmu nedávno přivedlo, takže já jsem v tomto ohledu spokojený.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Obecně moc netipuji, pevně ale věřím, že na domácí půdě body klub ztrácet nebude, tzn. věřím ve výhru nad Teplicemi minimálně o 2 góly.

o firmě PKS okna

PKS okna a. s. působí na českém trhu od samého počátku 90. let a v současné době se řadí mezi pět největších výrobců oken v rámci ČR. Jde o ryze českou firmu se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, kde také v moderních halách a s pomocí moderních technologií probíhá samotná výroba oken – plastových, dřevěných i hliníkových.

Obrat firmy činil v roce 2015 cca 650 mil. Kč.

www.pksokna.cz

Partnerem rubriky je restaurace TŘI KNÍŽATA, kterou naleznete na Masarykově náměstí v Jihlavě

 
Aktuálně

Vysočina Vlašim přestřílela i v závěru přípravy

Předposlední přípravný duel FC Vysočina v zimní přípravě byl sehrán na přírodním trávníku hlavního stadiónu. Domácí celek nastoupil proti druholigové Vlašimi, kterou porazil podobně výrazně, jako v závěru podzimní ligové části. Středočeši z Jihlavy nakonec odjeli s porážkou 5:1 (2:1), když se dvakrát trefil Luis Arroyo a po jedné brance přidali... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu