31.07.2020, Miroslav Fuks

Novinky z kádru: končí Diouf, testován Žilák

Novinky z kádru: končí Diouf, testován ŽilákPřinášíme aktuální novinky z kádru FC Vysočina. K 31. červenci v týmu kouče Aleše Křečka skončil třiadvacetiletý senegalský stoper Waly Diouf. Naopak se do letní přípravy formou testu zapojil devatenáctiletý plzeňský stoper či levý bek a český mládežnický reprezentant Karel Žilák.

 

Karel Žilák (nar. 2.4.2001) má prostřednictvím jihlavského působení šanci vykročit ve stopách svého plzeňského vrstevníka a o několik měsíců staršího Pavla Šulce. Na svém kontě má 20 startů a jednu branku v českých mládežnických výběrech U16 až U18. Na podzim zasáhl do 10 utkání ČFL za plzeňskou juniorku a pochlubit se může i pěti duely UEFA Youth League z ročníku 2018/19.

Urostlý senegalský stoper Waly Diouf do Jihlavy přišel v zimě jako potenciální náhrada za odcházejícího Mohameda Tijaniho. Nastoupil do 13 utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Aktuální letní kádr FC Vysočina:

Brankáři: Lancman, Jágrik, Doležal, Číž
Obránci: Javůrek, Křišťál, Pavlík, Havlín, Pojezný, Svoboda, Vedral, Vlček, Štefánek, Žilák
Záložníci: Chok, Lacko, Matulka, Mikuš, Ritter, Shudeiwa, Smejkal, Čáp, Růžička, Červ, Tureček
Útočníci: Arroyo, Klobása, Křivánek

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020

Na webu FC Vysočina se po měsíční covidové odmlce můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu