12.06.2014, Miroslav Fuks

Novou tribunu zaplnil koncert Šlágr TV

Novou tribunu zaplnil koncert Šlágr TVStadión FC Vysočina výrazně ožil i po skončení fotbalové sezóny. Novou tribunu dnes na pět hodin zaplnilo více než dva tisíce nadšených příznivců československé lidové hudby, kteří dorazili na koncert pořádaný Šlágr TV. Záznamy z jihlavského koncertu bude právě tato televizi přinášet v nadcházejících dnech.

 

„Jsem rádi, že jsme opět potvrdili, že letní stadión v Jiráskově ulici v Jihlavě nemusí sloužit výhradně fotbalovým týmům FC Vysočina, ale též velkým celostátním turnajům mládeže, firemním sportovním hrám, odborným konferencím a seminářům či právě koncertům nejrůznějších hudebních žánrů. I do budoucna bychom v tomto trendu chtěli pokračovat. U koncertu Šlágr TV nás obzvlášť naplňuje, že jsme více než dvěma tisícovkám občanů nejen z Kraje Vysočina zprostředkovali možnost aktivního trávení volného času a příjemného vytržení z mnohdy nelehké reality. Těší nás četná pochvalná slova návštěvníků koncertu na organizační zabezpečení, pohodovou atmosféru akce a prostředí stadiónu,“ řekl k uskutečněnému koncertu Zdeněk Tulis, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina.

  • fotogalerii z koncertu naleznete ZDE

 
Aktuálně

Tři body zůstávají na Vysočině!

Jihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu