M-soft
 
18.08.2016, Redakce

Nový významný partner FC Vysočina: společnost PKS okna

Nový významný partner FC Vysočina: společnost PKS oknaFC Vysočina do nového ročníku ePojisteni.cz ligy vstoupil posílen nejen z hlediska hráčského kádru. Mezi významné reklamní partnery klubu se zařadila společnost PKS okna, která sídlí ve Žďáru nad Sázavou. Jeden z největších českých výrobců oken, na Vysočině ten úplně největší, spojil síly s největším fotbalovým klubem Vysočiny.

 

„Již několik let vnímáme systematický rozvoj FC Vysočina a stabilní působení klubu mezi českou fotbalovou elitou. Jsem rád, že jsme před startem nového ročníku ePojisteni.cz ligy s klubem nalezli společnou řeč a nastartovali jsme zajímavou marketingovou spolupráci. Slibujeme si od ní nejen zviditelnění naší značky PKS okna, ale též smysluplnou podporu profesionálního i mládežnického sportu v Kraji Vysočina. Partnerství tímto ročníkem začínáme a pevně doufáme v mnoholetou tradici vzájemné spolupráce. Věřím, že se klubu bude v letošním ročníku1.ligy dařit, a že nebude mít žádné starosti se záchranou. Hráčský kádr i celé klubové zázemí tento klub jednoznačně opravňuje k trvalé účasti v naší nejvyšší fotbalové soutěži," zdůraznil David Kosek, vedoucí marketingu PKS okna.

PKS okna a. s., působí na českém trhu od samého počátku 90. let a v současné době se řadí mezi pět největších výrobců oken v rámci ČR. Jde o ryze českou firmu se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, kde také v moderních halách a s pomocí moderních technologií probíhá samotná výroba oken – plastových, dřevěných i hliníkových. Obrat firmy činil v roce 2015 cca 650 mil. Kč.

www.pksokna.cz

 
Aktuálně

Gebre Selassie: Dosáhl jsem met, o nichž jsem ani nesnil

Fotbalový klub FC Vysočina vznikl transformací FC PSJ na akciovou společnost v roce 2000. V témže roce zároveň jako první klub v historii kraje pronikl do II. ligy. Za pouhých osmnáct let dokázal sedm sezón strávit v nejvyšší soutěži a díky skvělé práci s mládeží vychovat 13 fotbalistů, kteří nastoupili za český národní tým nebo reprezentaci U21.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu