23.04.2010, Miroslav Fuks

O nábor do přípravek byl opět velký zájem

O nábor do přípravek byl opět velký zájemTradiční nábor do mládežnických týmů FC Vysočina opět zaznamenal velký zájem. Na prvním tréninku se sešlo kolem 35 chlapců a dívek ročníků 2003 – 2005. Ti si pod vedením trenéra Karla Fencla a hráčů „A“ týmu Michala Veselého, Karola Karlíka, Petra Tlustého, Petera Krutého a Gabriela užili krásný trávník hlavního stadiónu, vyzkoušeli si řadu základních cvičení a navíc si odnesli odměnu v podobě klubového trička věnovaného obchodním centrem Reiterman. Fotodokumentaci z akce najdete ZDE .

 

Nově vytvořený tým benjamínků bude trénovat pod vedením trenéra Ladislava Novického vždy v pondělí od 16.00 hodin a ve čtvrtek od 16.30 hodin. Ročníku 2003 začíná pondělní trénink v 17.15 hodin a čtvrteční od 16.30 hodin. Tréninky budou probíhat v areálu v Jiráskově ulici – na hlavním stadiónu, vedlejší trávě či umělé trávě vedle objektu bazénu.

Zapojení do tréninků přípravek je samozřejmě možné i mimo oficiální nábor. Bližší informace sdělí šéftrenér přípravek FC Vysočina pan Karel Fencl – 777 552 000.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Zbrojovku Brno! Brzkým nákupem ušetříte!

Před fotbalisty FC Vysočina je poslední zápas základní části! Nenechte si ujít atraktivní derby dvou exligových celků, které touží po návratu mezi českou elitu! Přijďte svému týmu zafandit proti Zbrojovce Brno v sobotu 25. května od 15:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu