23.04.2010, Miroslav Fuks

O nábor do přípravek byl opět velký zájem

O nábor do přípravek byl opět velký zájemTradiční nábor do mládežnických týmů FC Vysočina opět zaznamenal velký zájem. Na prvním tréninku se sešlo kolem 35 chlapců a dívek ročníků 2003 – 2005. Ti si pod vedením trenéra Karla Fencla a hráčů „A“ týmu Michala Veselého, Karola Karlíka, Petra Tlustého, Petera Krutého a Gabriela užili krásný trávník hlavního stadiónu, vyzkoušeli si řadu základních cvičení a navíc si odnesli odměnu v podobě klubového trička věnovaného obchodním centrem Reiterman. Fotodokumentaci z akce najdete ZDE .

 

Nově vytvořený tým benjamínků bude trénovat pod vedením trenéra Ladislava Novického vždy v pondělí od 16.00 hodin a ve čtvrtek od 16.30 hodin. Ročníku 2003 začíná pondělní trénink v 17.15 hodin a čtvrteční od 16.30 hodin. Tréninky budou probíhat v areálu v Jiráskově ulici – na hlavním stadiónu, vedlejší trávě či umělé trávě vedle objektu bazénu.

Zapojení do tréninků přípravek je samozřejmě možné i mimo oficiální nábor. Bližší informace sdělí šéftrenér přípravek FC Vysočina pan Karel Fencl – 777 552 000.

 
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme se prát o horní příčky tabulky

Pouze padesát dnů trvala na Vysočině letní fotbalová pauza. Už o nadcházejícím víkendu fotbalisté FC Vysočina znovu vykročí do bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Neklamným znamením blížícího se ligového startu byla klubová tisková konference, na níž promluvili ředitel klubu Jan Staněk, kouč „áčka“ Radim Kučera a nejzkušenější hráč týmu Lukáš Vaculík. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu