18.04.2008, Miroslav Fuks

Ocenění pro tým starších žáků

Ocenění pro tým starších žákůÚspěšný tým starších žáků FC Vysočina se před druholigovým duelem proti Příbrami dočkal ocenění ze strany představitelů Krajského fotbalového svazu Vysočina. Předseda Miroslav Vrzáček spolu s krajským profesionálním trenérem mládeže Romanem Kučerou hráčům předali originální dresy české reprezentace značky Puma a zároveň tři míče Adidas. Připomeňme, že naši straší žáci na podzim triumfovali v českém kole Nike Premier Cupu a že je v květnu v Polsku čeká evropské finále tohoto prestižního turnaje.

 
Navíc v zimě získali cenné 2. místo na republikovém halovém mistrovství a velmi dobře si vedou i v žákovské lize. Již tuto sobotu 19. dubna je od 10:00 hodin v Lukách nad Jihlavou čeká mistrovské utkání proti Sigmě Olomouc. To bude přímým soubojem o první místo tabulky.

Fotografie z předání odměny najdete ZDE.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu