22.09.2009, Miroslav Fuks

Organizační a bezpečnostní pokyny k utkání proti SFC Opava

Organizační a bezpečnostní pokyny k utkání proti SFC OpavaPáteční druholigový duel FC Vysočina proti SFC Opava není spojen pouze s očekáváním atraktivní fotbalové bitvy, ale též s řadou organizačních a bezpečnostních opatření, kterým byste měli věnovat pozornost. Fanoušci FC Vysočina, kteří na zápasy chodí v klubovém dresu, by si navíc neměli nechat ujít informaci o akci, která by je mohla dostat na střídačku jihlavského týmu!

Obecné organizační a bezpečnostní pokyny

• předprodej vstupenek na domácí utkání probíhá tradičně vždy ve čtvrtek ve Fan Shopu FC Vysočina pod novou tribunou a to v časech 10:00 - 12:00 a 13:00 -17:00 hodin.
  • prodej vstupenek v pokladnách probíhá pouze do konce poločasové přestávky. Poté jsou vchody na stadión nadále střeženy a vstup na něj není bez platné vstupenky či permanentky možný
  • u všech vstupních bran budou probíhat kontroly zamezující vstupu osob pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek
  • dále bude u všech vstupních bran prováděna kontrola tašek, kabelek či batohů, aby bylo zamezeno vnášení jakékoliv pyrotechniky, zbraní nebo jiných nebezpečných předmětů, které mohou představovat bezpečnostní riziko
  • diváci musí respektovat údaje uvedené na vstupence - sektor, řadu a sedadlo. Vstupenku musí uchovat a předložit ke kontrole i při každém vstupu do příslušného sektoru tribuny
  • na tribunách stadiónu platí zákaz kouření. Kouření je umožněno výhradně v prostorách za tribunami
  • na parkoviště v areálu stadiónu je vjezd povolen pouze s aktuální parkovací kartou pro soutěžní ročník 2009/10

Pokyny pro hostující fanoušky

• fanouškům hostujícího klubu bude vstup na stadión umožněn výhradně do přiděleného sektoru hostí – vchod z parku v Jiráskově ulici
  • fanoušek mířící do sektoru hostí se bude muset při koupi vstupenky prokázat občanským průkazem
  • každý fanoušek bude při vstupu do sektoru hostí podroben přísné osobní prohlídce s důrazem na vnášení alkoholu, pyrotechnicky a nebezpečných předmětů
  • každý fanoušek bude při vstupu do sektoru hostí podroben dechové zkoušce - podnapilé osoby nebudou do sektoru vpuštěni bez nároku na vrácení vstupenky!
  • každý fanoušek bude při vstupu do sektoru hostí detailně monitorován a tento sektor bude kamerovým systémem sledován po celé utkání

Vstup mládežnických hráčů FC Vysočina

• bezplatný vstup na stadión bude hráčům mládežnických týmů FC Vysočina umožněn výhradně služebním vchodem (brána naproti vchodu do administrativní budovy klubu)
  • lístky jim zde předá a do prostoru stadionu je vpustí pověřená osoba a to pouze 15 minut před začátkem utkání

Akce pro fanoušky – „Vyhraj místo na lavičce!“

Zhruba po půlroce fanouškům FC Vysočina opět nabízíme jedinečnou možnost usednout během domácího ligového utkání na střídačku jihlavského týmu! Stačí udělat maličkost – přijít na stadión v klubovém dresu a takto ještě před výkopem utkání FC Vysočina vs. SFC Opava nahlásit své jméno a příjmení se ve Fan Shopu FC Vysočina pod novou tribunou. V průběhu poločasové přestávky pak proběhne slosování účastníků této akce a ten nejšťastnější se může těšit na příští zápas proti Spartě B, který stráví s trenéry, hráči a realizačním týmem na lavičce! Zajímavé ceny však budou připraveny i pro další vylosované.

Dubnový vítěz akce "Fanoušek na lavičce" - Marek Indro.