07.06.2010, Miroslav Fuks

Pan Luboš Musil se pyšní jedinečným pokojem

Pan Luboš Musil se pyšní jedinečným pokojemFotografie jedinečně ztvárněného pokoje v barvách FC Vysočina nás přivedly na stopu pana Luboše Musila. Fotky vám nyní přinášíme i na klubovém webu a zároveň jsme tohoto třiačtyřicetiletého fanouška ze Žďáru nad Sázavou požádali o rozhovor. Co ho vedlo k takto originálnímu ztvárnění obývacího pokoje?

 

Jako správného fanouška FC Vysočina mne nenapadlo lepší řešení pokoje, než právě v barvách mého klubu! Vše jsem dokončil poměrně nedávno. S malým synovcem si zde můžeme krásně zatrénovat.

Jak dlouho sledujete výkony FC Vysočina?
Sám jsem hrál maximálně za přípravku, ale fotbal sleduji odjakživa. Na zápasy jsem do Jihlavy začal dojíždět během prvoligové sezóny, ovšem až po sestupu se ze mne stal věrný a pravidelný návštěvník všech zápasů. Paradoxně mne k tomu vyprovokovala křivda, která se FC Vysočina v závěru tehdejšího ročníku Gambrinus ligy stala. Výhodou je určitě páteční termín domácích zápasů, který nám přespolním umožňuje víkendové návštěvy dalších fotbalových duelů.

Jezdíte i na zápasy ven?
V právě skončeném ročníku jsem venku chyběl asi na pěti utkáních. Na zápasy vyrážím autem.

Kteří hráči náleží k vašim oblíbencům?
Nerad bych na někoho zapomněl, těch hráčů byla a je celá řada. V minulosti jsem obdivoval hru Vladyky, Faldyny, gólmana Šimona a Rabušice, jehož odchod do Brna mne moc mrzel. Na jaře mne velmi potěšilo zlepšení a výkony celého týmu. Výborně hrál na stoperovi Tlustý, skvělý byl Mešanović a dařilo se například i Krutému či Dolejšovi. Pevně doufám, že se v příštím ročníku dočkáme vysněného postupu do nejvyšší soutěže!

 
Aktuálně

Dojede si Vysočina v neděli do Prahy pro bodovou a střeleckou injekci?

FC Vysočina v neděli uzavře první třetinu zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v probíhajícím soutěžním ročníku. K utkání 10. kola nastoupí v neděli 24. září na stadiónu Viktorie Žižkov, který je domovským stánkem juniorky Sparty Praha. Duel proti tradičně nepříjemnému a nevyzpytatelnému soupeři má výkop stanoven na 10:30 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu