26.05.2009, Miroslav Fuks

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“

Pech: „Sezónu dohraje stávající realizační tým“Představenstvo FC Vysočina se na svém dnešním zasedání zabývalo velmi neuspokojivými výkony a výsledky „A“ mužstva, které vyvrcholily ostudnou porážkou 5:0 v Sokolově. „Přestože to není v českých podmínkách obvyklé, tak jsme k výměně kouče či dalším změnám v realizačním týmu nesáhli. Předpokládáme, že i hráči udělají v posledních dvou druholigových kolech vše pro maximální bodový zisk. Uchování teoretické postupové šance a udržení 3. příčky v tabulce by mělo být jejich povinností. Zároveň by šlo o malou náplast fanouškům na velmi nepovedené jaro,“ uvedl předseda představenstva Ing. Jiří Pech.

 
Doplňme, že se vedení klubu rozhodlo uhradit cestu fanouškům, kteří tým odjeli povzbudit do Sokolova. Pro nadcházející domácí duel proti Spartě Praha B, který je na programu netradičně v neděli 31. května od 16:00 hodin, navíc umožní vstup zdarma dětem do 10ti let a všem ženám a dívkám.


 
Aktuálně

Juniorský tým a starší dorosty dnes vstoupily do letní přípravy

„Áčku“ ještě zbývají dva pokoronavirové druholigové duely, ovšem juniorka a oba starší dorosty již dnes zahájily letní přípravu. Není divu, zápasy divizní skupiny D vypuknou už 8. srpna, tedy o dva týdny dříve, než boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V jakém složení se juniorka začala připravovat? V čem je její příprava specifická? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu