08.12.2022, Miroslav Fuks

Podzimní žákovské hodnocení: U15 – Pavel Benda a Pavel Tvarůžek

Podzimní žákovské hodnocení: U15 – Pavel Benda a Pavel TvarůžekV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žáky U15, kteří působí v nejvyšší soutěži své kategorie MSŽL. Z 16ti utkání vybojovali 28 bodů a umístili se na 6. příčce.

 

O hodnocení podzimní části soutěže jsme požádali trenéry Pavla Bendu a Pavla Tvarůžka.
Úvod sezóny nás nezastihl v dobré formě a po prvních čtyřech kolech jsme měli na svém kontě pouze tři body. Potýkali jsme se také se zdravotními problémy některých hráčů a hledali optimální sestavu. Kluci však na tréninku makali a jejich výkony začaly jít postupně nahoru. Podařilo se nám získat body na hřištích velmi kvalitních týmů Slovácka, Brna a Olomouce. Následně jsme udělali vítěznou šňůru ve čtyřech domácích utkáních a vyhoupli se do první šestky soutěže, což jsme potvrdili i závěrečným vítězstvím ve Zlíně. S druhou částí podzimu tak můžeme být spokojeni a budeme se snažit na ni navázat také v jarní části soutěže.

Nejvydařenější zápas podzimu?
Velmi kvalitní výkony a cenná vítězství se silnými soupeři se klukům podařila na Slovácku, Sigmě Olomouc a v posledním kole ve Zlíně.

Nejhorší zápas podzimu?
Hodně nás mrzí nepovedené výkony a prohry v Prostějově a Hodoníně.

Nejlepší hráči podzimu?
Z obranné řady podávali velmi stabilní výkony Patrik Tlačbaba, Vašek Maděra a Vašek Říha, ze záložní řady to byli Petr Hanus, Filip Liška, Matyáš Tomek a David Novotný. V útočné fázi byl našim nejproduktivnějším hráčem Zdeněk Koubek.

Střelci branek za podzim: 7 – Koubek, 6 – Tomek, 5 – Zvolánek, 3 – Pelikán, 2 – Liška, 1 – Tlačbaba, Ritter, Hanus, Novotný, Říha, Krahula, Maděra, Pospíchal, Urbánek.

Odehraná utkání na podzim: 16 – Koubek, Liška, Říha, Tlačbaba, 15 – Maděra, Zvolánek, 14 – Novotný, Pospíšil L., Pospíšil Š., Ritter, 13 – Pelikán, 11 – Hanus, Tomek, 10 – Kasáček, Krahula, Pavlík, Pojman, 7 – Pospíchal, 6 – Kadlec, 5 – Urbánek.

 
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu