28.05.2021, Redakce

Pojď s námi hrát fotbal!

Pojď s námi hrát fotbal!Ve středu 2.6. od 17:00 na stadionu v Jiráskově ulici proběhne nábor nových fotbalových nadějí. Kluci i holky přijďte si zahrát fotbal. Nábor se uskuteční bez ohledu na přízeň počasí. Kluci a holky by měli dorazit v doprovodu rodičů a měli by s sebou mít sportovní oblečení. Každý účastník na památku obdrží tričko FC Vysočina!

 

Nábor je pro kluky ročníku 2015 a 2016 a pro holky od ročníku 2010 a mladší.

Hledáme i zapálené fanoušky fotbalu, kteří by chtěli začít s trénováním.

"Nábor do fotbalových přípravek je určen pro všechny děti, které mají rády pohyb. Našim společným cílem v těchto nejmladších kategoriích je vytvářet u dětí pozitivní emoční vazbu ke kolektivnímu sportu a rozvíjet jejich všeobecné pohybové schopnosti v prostředí se zaměřením na fotbal. Přijďte si vyzkoušet, jestli je fotbal sportem, který bude mít Vaše dítě rádo." Ondřej Šourek - šéftrenerér přípravek. 

Případné dotazy posílejte na emailovou adresu: marketing@fcvysocina.cz
 
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu