M-soft
 
28.11.2017, Miroslav Fuks

Popović a Štěpánek podpořili charitativní projekt McHappy Day

Popović a Štěpánek podpořili charitativní projekt McHappy DayFotbalisté FC Vysočina – David Štěpánek a Marin Popović – v úterý 28. listopadu obsluhovali a prodávali v jihlavské restauraci McDonald´s na Masarykově náměstí. Stalo se tak v rámci tradičního charitativního projektu McHappy Day, během kterého mohli zájemci koupí hranolků nebo originálního vykrajovátka na cukroví podpořit nadační fond Ronald McDonald House Charities.

 

Tradiční je též spolupráce McDonald´s a FC Vysočina. Roli obsluhy v jihlavské restauraci si v uplynulých letech vyzkoušeli Stanislav Tecl, Gabriel da Silva, Lukáš Masopust, Haris Harba, Vladimír Kukoľ, Peter Šulek, Matúš Marcin, Matej Rakovan, Augusto Batioja a Jan Záviška. Dnes si David Štěpánek a Marin Popović krátce po jedné hodině zhruba na hodinku oblékli nejen dresy FC Vysočina, ale též slušivé zástěry prezentující McHappy Day. Dostalo se jim základního zaškolení pro přípravu oblíbených hamburgerů a hranolků. Poté u pokladny a v prostorách restaurace nabízeli nejen své podpisy, ale i možnost zakoupit originální vykrajovátko na cukroví.

McHappy Day je skvělá příležitost, jak vykonat dobrý skutek. Tento den věnuje McDonald´s nadačnímu fondu Ronald McDonald House Charities polovinu tržeb z prodeje hranolků ve všech svých restauracích po celé České republice. Kromě hranolků si mohli zájemci v restauracích McDonald´s zakoupit za 40 Kč originální vykrajovátko na cukroví s podtextem "Aby rodiny mohly být spolu! Nejen o Vánocích". Finanční prostředky získané v rámci McHappy Day jsou určeny na výstavbu prvního domu Ronalda McDonalda pro rodiče dlouhodobě hospitalizovaných dětí ve Fakultní nemocnici v Motole.

Plánovaný dům bude postaven podle celosvětových standardů, které splňují požadavky rodičů vycházející z jejich skutečných potřeb. Dům bude mít společnou velkou kuchyni, skladovací prostory, prádelnu a sušárnu, hernu pro děti a samostatné čtyřlůžkové pokoje – vždy jeden pokoj pro jednu rodinu. Do pokojů bývá možné umístit přistýlky nebo dětské postýlky. O rodiče a chod domu se budou starat jak zaměstnanci nadačního fond, tak dobrovolníci. Dohromady všichni společně budou spoluvytvářet náhradní domov pro rodiny, které se ocitly v těžké životní situaci.

  • fotogalerii z charitativní akce najdete ZDE

 
Aktuálně

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!

FC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu