18.08.2013, Miroslav Fuks

Pozvánka na seminář pro mládežnické trenéry

Pozvánka na seminář pro mládežnické trenéryFotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, o.s.,ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem Vysočina pořádají seminář pro všechny mládežnické trenéry Kraje Vysočina. Uskuteční se ve čtvrtek 22. srpna 2013 od 16:00 v Jiřicích v penzionu Sedlácký dvůr. Seminář potrvá zhruba tři hodiny a vstup na něj je zcela bez poplatku.

 

První přednášku povede trenér Marcel Och, který bude prezentovat poznatky pro trénink mládeže z Coerver Coachingu, což je globální tréninkový program efektivního trénování dovedností. Následovat bude blok vedený trenérem Kamilem Průšou, který přítomné seznámí se zkušenostmi z mládežnického tréninkového procesu v zahraničí. Závěrečnou hodinku semináře obstará přednáška Josefa Vrzáčka, asistenta trenéra prvoligového „áčka“ FC Vysočina, která je nazvaná „Cesta k vrcholu aneb jsme schopni vychovávat hráče pro ligu?“

Po celou dobu přednášek je zajištěn pitný režim.

Případní zájemci se mohou přihlásit u sportovního ředitele mládeže FC Vysočina Josefa Morkuse na telefonu 724 339 882 nebo e-mailu jmorkus@seznam.cz.

 
Aktuálně

FC Vysočina v pátek hostí Prostějov a nutně potřebuje zvítězit!

FC Vysočina se v pátek 7. října od 18:00 hodin střetne ve velmi důležitém utkání s Prostějovem. Narazí na se sebe dva ze tří celků s nejhorší formou ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, mančafty potřebující bodovat naplno a zastavit výsledkový propad. Přijďte Vysočinu povzbudit, kluci si vaši podporu jistě zaslouží! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu