10.04.2004, Redakce

Před čtvrtfinále poháru se sejdou fans a vytvoří "kotel"!

Skvělá atmosféra, kterou vytvořili fanoušci Bohemians během nedělního druholigového šlágru, snad konečně vyprovokovala příznivce Vysočiny k činu. Několik fanoušků navázalo kontakt s vedením klubu a výsledkem je výzva vztahující se již nadcházejícímu čtvrtfinálovému utkání s Teplicemi!

Tímto tedy vyzýváme fanoušky, kteří jsou ochotní svými hlasivkami pomoci Vysočině nejen do semifinále Poháru ČMFS, aby se shromáždili 20 minut před čtvrtečním utkáním (v 16:40 hodin) před hlavní branou stadiónu v Jiráskově ulici. Zde jim budou zástupcem klubu přednostně a bez fronty prodány vstupenky do atraktivních míst hlavní kryté tribuny (sektor K1, 6. a 7. řada). Zároveň jim bude předán i buben.

Neváhejte tedy, přijďte na sraz a vytvořte v "kotli" fotbalovým reprezentantům našeho kraje odpovídající atmosféru!

 
 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu