10.08.2020, Redakce

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREV

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREVMezi dlouholeté věrné partnery FC Vysočina bezpochyby náleží známá prodejní síť DŮM BAREV. Se 110 specializovanými prodejnami barev, laků a příslušenství představuje největší síť tohoto sortimentu v Česku. Malíři, natěrači a kutilové svoji prodejnu naleznou nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou.

 

DŮM BAREV Jihlava nabízí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Na jihlavské prodejně najdete tónovací automat, díky kterému lze namíchat jakýkoli z více než 20.000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako oblíbené značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG. Pro zákazníky to znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Nově pro Vás máme spuštěný e-shop www.dumbarev.cz, díky kterému můžete nyní vybírat barvy z pohodlí domova.

Více informací o prodejně Dům barev Jihlava najdete na této internetové adrese.

Přejeme vám barevný zbytek prázdnin!

 
Aktuálně

Dočkaly se! Holky dovezly první výhru!

Ženský tým se ve 4. kole Moravskoslezské ligy po zásluze dočkal prvního vítězství v sezóně! V olomouckých Nových Sadech zvítězil 2:4 (2:2), když jihlavské branky postupně zaznamenaly Marie Fatrdlová, Bára Petrašová, Zuzana Poláková a Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu