10.08.2020, Redakce

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREV

Představujeme partnera FCV: prodejní síť DŮM BAREVMezi dlouholeté věrné partnery FC Vysočina bezpochyby náleží známá prodejní síť DŮM BAREV. Se 110 specializovanými prodejnami barev, laků a příslušenství představuje největší síť tohoto sortimentu v Česku. Malíři, natěrači a kutilové svoji prodejnu naleznou nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči a ve Žďáru nad Sázavou.

 

DŮM BAREV Jihlava nabízí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání. Na jihlavské prodejně najdete tónovací automat, díky kterému lze namíchat jakýkoli z více než 20.000 odstínů. Samozřejmostí je profesionalita prodejního personálu, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako oblíbené značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG. Pro zákazníky to znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Nově pro Vás máme spuštěný e-shop www.dumbarev.cz, díky kterému můžete nyní vybírat barvy z pohodlí domova.

Více informací o prodejně Dům barev Jihlava najdete na této internetové adrese.

Přejeme vám barevný zbytek prázdnin!

 
Aktuálně

FC Vysočina v pátek hostí Prostějov a nutně potřebuje zvítězit!

FC Vysočina se v pátek 7. října od 18:00 hodin střetne ve velmi důležitém utkání s Prostějovem. Narazí na se sebe dva ze tří celků s nejhorší formou ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, mančafty potřebující bodovat naplno a zastavit výsledkový propad. Přijďte Vysočinu povzbudit, kluci si vaši podporu jistě zaslouží! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu