26.10.2010, Miroslav Fuks

Přijďte se zahřát fotbalem! Máme pro vás zimní slevy!

Přijďte se zahřát fotbalem! Máme pro vás zimní slevy!Zima už sice pomalu klepe na dveře, ovšem páteční důležitý zápas na stadiónu FC Vysočina vás může pořádně zahřát a rozproudit krev v žilách! Půjde o hodně – naši fotbalisté potřebují porazit lídra tabulky a největší překvapení soutěže FC Graffin Vlašim! Ve svém boji budou potřebovat pomoc fanoušků, každý hlas i pár rukou! Tento zápas podzimu byste si rozhodně neměli nechat ujít! Zvláště, když pro vás FC Vysočina připravil „zimní slevy“ – jednotné vstupné 40 Kč a 20% slevu na veškerý sortiment ve Fanshopu!

 

Sleva 20% na suvenýry ve Fanshopu jistě přijde před Vánoci vhod! Platit bude výhradně v den zápasu, tedy v pátek 29. října.

Snížení vstupného na 40 Kč je skutečně jednotné! Za ušetřenou dvacku doporučujeme nákup nového podsedáku ve Fanshopu. Rodinné vstupné (2+1 nebo 2+2) se pro tento duel snižuje na 80 Kč. Cena vstupného pro členy MK Jihlava zůstává na výši platné po celý podzim – 40 Kč.

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v sobotu v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v sobotu 5. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu