11.06.2022, Redakce

Příprava A týmu začíná v pondělí

Příprava A týmu začíná v pondělíPo třítýdenní dovolené začíná v pondělí hráčům A týmu FC Vysočina Jihlava příprava na novou sezónu.

 

Hned na úvod čekají hráče fyzické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Odpoledne od sedmnácti hodin si pak vyzkouší první společný trénink. „Bude to úvodní lehký a seznamovací trénink. Kluci budou unavení po testech, kde si sáhnou na totální dno, na testech se jede opravdu na maximum," přiblížil kondiční trenér A týmu FC Vysočina Tomáš Josl.

„V dalším průběhu týdne hráče čekají dvoufázové tréninky zakončené sobotním modelovým zápasem," doplnil předseda klubu Lukáš Vaculík s tím, že k přípravě se nepřipojí hráči Luis Arroy a Luděk Vejmola, kterým končí k 30.červnu smlouva. Dále se do svých mateřských klubů vrátili Tomáš Vlček (Slavie Praha), Dávid Krčík (Liptovský Mikuláš) a Lukáš Musil (Bohemians Praha). V přípravě A tým FC Vysočina absolvuje celkem 7 zápasů. O prvním soupeři se prozatím jedná.

V kádru, který začne přípravu jsou: Jágrik, Svoboda, Křišťál, Vedral, Písačka, Irodotis, Peřina, Lacko, Shudeiwa, Tureček, Vítek, Křivánek, Fila, Selnar, Zoubele, Franěk, Tall, Wilson. „O dalších posilách budeme fanoušky průběžně informovat," doplnil Lukáš Vaculík.

 
Aktuálně

Kameník: Jsme přesvědčení, že kádr je konkurenceschopný

Už třetí týden probíhá letní dril fotbalistů FC Vysočina. Na její průběh, hodnocení odehraných duelů, odchovance v přípravě či nové tváře v kádru jsme se zeptali osoby nejpovolanější – kouče Jana Kameníka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu