24.07.2006, Redakce

Prodej permanentek vstupuje do druhé poloviny!

V pondělí 10. července byl zahájen tradiční předprodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu 2006/07. Tedy sezónu, jejíž jediným cílem je okamžitý návrat do nejvyšší soutěže Gambrinus ligy.

 
V pondělí 10. července byl zahájen tradiční předprodej permanentních vstupenek na nadcházející sezónu 2006/07. Tedy sezónu, jejíž jediným cílem je okamžitý návrat do nejvyšší soutěže Gambrinus ligy.

V prodeji zatím budou výhradně permanentky na stávající hlavní tribunu a to stejně jako v předchozí sezóně do sektorů A a C (dle nového značení A1 a A3). Zvýhodněná cena této místenkové vstupenky činí 500,- Kč.

Stejně jako loni budou k dispozici speciální permanentky do kotle domácích fanoušků. Ty opravňují výhradně ke vstupu do sektoru A4 (dříve D) a jejich cena činí pouze 400,- Kč! Zároveň opravňují k 10% slevě zájezdu k utkání a při nákupu klubových suvenýrů.Veškeré permice umožňují bezplatnou návštěvu domácích utkání v Poháru ČMFS a "B" týmu v MSFL!

Veškeré permanentky si můžete zakoupit přímo na stadiónu klubu u paní Terezy Mazačové a to v každý všední den od 8:00 do 15:00 hodin. Tyto celoroční vstupenky si též můžete objednat či zamluvit na tel.: 567 578 014 (v nepřítomnosti na tel.: 567 550 223) nebo e-mailu tereza.mazacova@email.cz.

POZOR, permanentky lze od úterý 25. července zakoupit i na tradičních místech předprodejů v Tipsport baru v Mrštíkově ulici a v Trafice v kině Sokol!

Firmám či podnikům nabízí možnost hromadného nákupu permanentek pro své zaměstnance!

Přehled cen permanentních vstupenek:

Typ sektoru Cena permanentky

A1 (dříve A) 500.- Kč vč. DPH

A3 (dříve C) 500.- Kč vč. DPH

A4 (dříve D) - FAN CLUB 400.- Kč vč. DPH

 
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu