26.09.2006, Miroslav Fuks

Ředitel Tulis otevřeně odpovídal fanouškům

Ředitel Tulis otevřeně odpovídal fanouškůmKdo se nezúčastnil úterního setkání fanoušků s ředitelem FC Vysočina Ing. Zdeňkem Tulisem mohl jenom litovat. Více než dvacítka příchozích se totiž během takřka dvouhodinové akce dozvěděla celou řadu zajímavých informací.

 
Ředitel klubu nic nezastíral a zcela otevřeně se rozhovořil o vývoji jednání o angažování Marka Zúbka, o přetrvávají snaze o přestup útočníka Pavla Simra či o těžkostech při sestavování rozpočtu ambiciózního fotbalového klubu na Vysočině. Dále vysvětlil okolnosti hostování Vladimíra Pešky v Olomouci a vyslovil svou lítost nad přestupy mladých talentovaných hráčů do špičkových klubů. Ve svých odpovědích vysoce ocenil spolupráci s fotbalovými kluby v celém kraji, pochválil skvělé fanoušky FC Vysočina a poděkoval za vstřícný přístup vedení města Jihlavy a Kraje Vysočina. V jeho řeči zaznělo přání vytvořit ze zrekonstruovaného stadiónu nedobytnou pevnost a zároveň se v brzké době dočkat zápasu české fotbalové reprezentace na jihlavském stadiónu. Tulis opakovaně zdůraznil snahu FC Vysočina o okamžitý návrat do nejvyšší soutěže a přesvědčení, že se tak v této sezóně stane. V závěru zazněla jeho věta „Museli jsme sestoupit, abychom se vrátili natrvalo“.

 
Aktuálně

Osmifinále poháru už v úterý v Ďolíčku

Po pátečním domácím utkání se Spartou B, které skončilo remízou, se svěřenci trenéra Jana Kameníka chystají na další duel, a to pohárový, který je čeká již v úterý 26.10. od 17.30 hodin. Dalším soupeřem Jihlavy je prvoligový tým Bohemians Praha 1905, který je po dvanácti kolech na desáté příčce Fortuna ligy. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu