15.05.2012, Miroslav Fuks

Rozbijme v sobotu bránu Gambrinus ligy společně!

Rozbijme v sobotu bránu Gambrinus ligy společně!Fotbalová Vysočina po šesti letech zklamání a dílčích neúspěchů intenzivně klepe na bránu Gambrinus ligy. Ke vstupu mezi českou elitu zbývá učinit nejtěžší poslední krok. Ten by jihlavští fotbalisté chtěli učinit společně se svými fanoušky a za jejich intenzivní podpory! Je před námi dlouho očekávaný a neopakovatelný zápas, který byste si rozhodně neměli nechat ujít! Vezměte celé rodiny a kamarády a buďte v sobotu 19. května u toho! Výkop zápasů 29. kola II. ligy FAČR je stanoven na jednotných 15:00 hodin!!!

 

„Očekáváme zaplněný stadión a rekordní návštěvu. Zájem o náš domácí zápas proti Třinci ještě umocnilo nesmírně důležité vítězství v Brně. Hráči zde podali velmi dobrý výkon, který budou jistě chtít přenést i nadcházejícího sobotního duelu. V očekávání vysoké návštěvy přizpůsobujeme předprodej vstupenek. Ten proběhne ve čtvrtek 17. května ve Fanshopu pod novou tribunou v časech od 10:00 do 17:00 hodin. Další možnost koupit za 60 Kč vstupenky na zápas s Třincem nastane až v den utkání. V sobotu 19. května otevřeme veškeré pokladny a brány stadiónu už od 13:30 hodin. Rád bych zdůraznil, že zájemci o zhlédnutí důležitého utkání nemusí mít obavy z nedostatku vstupenek, neboť do prodeje zařadíme i vstupenky do ochozů k stání. Navíc jsme přistoupili k otevření další pokladny a brány na stadión, kterou naleznete z ulice Evžena Rošického v prostoru mezi hřištěm s umělou trávou a budovou bazénu. Jelikož se jedná o novinku, tak lze očekávat, že právě zde bude procházet nejmenší počet diváků," informoval veřejnost tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

Ten zároveň dodal: „Rodiče s dětmi upozorňuji na výhodnou možnost zakoupit vstupenky do rodinného sektoru B5 (více informací ZDE). V ostatních sektorech stadiónu nadále samozřejmě platí, že menší děti do 9 let věku mají vstup zdarma, ovšem nemají nárok na místenkovou sedačku! Tyto děti musí sedět s rodiči na klíně anebo vyhledat volné místo ve spodní části tribuny či v ochozech na stání. Vzhledem k očekávané zaplněnosti tribun proto doporučujeme zakoupit vstupenky i pro své děti. Jedině tak si budete moci vychutnat celý zápas v pohodlí kryté tribuny."

Miroslav Fuks ještě apeluje na fanoušky: „Opravdu využijte předprodeje vstupenek, popřípadě přijďte na stadión v předstihu! Vyvarujete se tak nepříjemným dlouhým frontám u bran stadiónu a neunikne vám tak úvod utkání, kterého se ujmou krásné MISSky FC Vysočina, a bude s ním spojená zajímavá choreografie našeho Fanklubu. Pevně věříme, že v sobotu zažijeme skvělý zápas ve výborné atmosféře. Bylo by skvělé, kdyby ochozům našeho stadiónu dominovala žlutá barva dresů, triček, kšiltovek či podsedáků. Přijďte tedy ve žlutém či s výraznými doplňky této barvy! Navíc bude uvnitř klubového časopisu připravena čistě žlutá dvojstrana, která poslouží choreografii při nástupu týmů."

Klub v současnosti činí opatření k dalšímu posílení sortimentu a kapacit občerstvení. Dále vedení klubu upozorňuje, že v areálu stadiónu nebude moci po celý den utkání zaparkovat nikdo, kdo by nedisponoval parkovací kartou pro aktuální ligový ročník. Další informace týkající se organizace domácích zápasů FC Vysočina a nabízených výhod naleznete ZDE.

 
Aktuálně

U19 vítězně proti Zlínu

Starší dorost U19 vyšel z utkání s FC Fastav Zlín B vítězně poté, co předvedl dobrý výkon. V 31.minutě se prosadil Václav Havlín, následně ve 36. minutě Jan Růžička, ve 44. minutě přidal svou druhou branku v zápase Václav Havlín a zvýšil tak na 3:0. V 70. minutě snížil na 3:1 Knedla, v 76. minutě na tuto branku odpověděl svojí trefou Blokeš.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu