M-soft
 
15.11.2013, David Zeman

S Fanklubem do Příbrami s originální čepicí FC Vysočina

S Fanklubem do Příbrami s originální čepicí FC VysočinaPoslední letošní výjezd je zde, Vysočina zajíždí do Příbrami, odkud bude chtít odvést tři body a napravit tak alespoň částečně svá venkovní vystoupení v této sezóně. Fanklub na toto utkání tradičně pořádá výjezd a mobilizuje fanoušky, kteří zrovna v Příbrami mohou být tím faktorem, který zlomí vítězství na naší stranu.

 

Odjezd je stanoven na sobotu 23. listopadu ve 12:00, od hospůdky NA RŮŽKU (Na Stoupách 30). Cena činí 180 Kč pro členy Fanklubu a 200 Kč pro ostatní, v ceně výjezdu je i originální žlutomodrá zimní čepice FC Vysočina, která dosud nefiguruje v nabídce klubového fanshopu! Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz. Uzávěrka zájezdu je do vyčerpání míst.

 
Aktuálně

Ostrá prověrka na startu přípravy: proti mistrovské Trnavě

Pouhé dva dny po startu letní přípravy čeká fotbalisty FC Vysočina hodně náročná zápasová prověrka. V obci Rakvice, která se nachází na Břeclavsku, sehrají přípravný duel proti Spartaku Trnava. Duel s úřadujícím mistrem Slovenska, jenž se intenzivně připravuje na vstup do kvalifikace o Ligu mistrů, má výkop stanoven na 16:00 hodin a vy jej můžete... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu