27.07.2015, Miroslav Fuks

S Jabloncem až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodin

S Jabloncem až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodinSnažení českých klubů v evropských pohárech se v úvodu nového ročníku SYNOT ligy výrazně promítá do programu domácích duelů FC Vysočina. Nadcházející atraktivní duel proti FK Jablonec se s ohledem na čtvrteční duel severočeského klubu v Kodani uskuteční až v pondělí 10. srpna od 19:00 hodin.

 

Jablonec se rozhodl využít technicko – soutěžního ustanovení SYNOT ligy, které v bodu 3 umožňuje klubům, které k duelu evropského poháru nastoupí ve čtvrtek na půdě soupeře, sehrát následný ligový zápas až v pondělí. Vzhledem k tomu, že se Masopust, Tecl a spol. z Kodaně vrátí až v noci z pátku na sobotu je tento požadavek severočeského klubu pochopitelný.

„Termínový posun a žádost Jablonce má oporu v řádech a my jej musíme akceptovat. Nezastíráme, že je pro nás tato změna nepříjemná a s ohledem na narušení běžného tréninkového cyklu jsme se jí podvolili velice neradi. Musíme se však přizpůsobit. Věříme, že favorita dokážeme zaskočit i v pondělí. Veřejnost a naše fanoušky prosíme o pochopení této vynucené termínové změny,“ uvedl Zdeněk Tulis, ředitel FC Vysočina.

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu