26.06.2013, Fanklub

"Sedm statečných ježků" získalo bronz na Žižkově

”Sedm statečných ježků”  získalo bronz na ŽižkověV sobotu 22.6. se v Praze na Žižkově uskutečnil již třetí ročník turnaje Unie Viktorie Cup 2013, což je mezinárodní turnaj fanklubů pořádaný Viktorií Žižkov. Jak se již stalo tradicí, na turnaj vycestovala i fanklubácká reprezentace FC Vysočina a v silné konkurenci obsadila 3. místo, čímž obhájila loňské umístnění.

 

Turnaj se hrál systémem každý s každým v rozestavění 6+1. Pro Jihlavu to ovšem znamenalo odehrát celý turnaj bez střídání! Do turnaje vstoupila Vysočina velmi dobře, když na úvod zdolala polský tým Chynowianka Zielena Gora 2:0. Pak se štěstím a po výborném výkonu obrany v čele s Petrem Vondruškou porazila i domácí Žižkov 1:0 a první část turnaje ukončila jednoznačnou výhrou nad slovenským MFK Ružomberok 4:1, když brankáře Roberta Pavlíka překonala až v posledních vteřinách ránou do šibenice Lucie Priesolová. "Lucka to trefila parádně. To by nechytl ani Jarda Blažek", řekl s úsměvem náš gólman. Po pauze pokračoval Jihlavský koncert, na což doplatili "klokani". Ač Bohemians 1905 vedli 1:0, na konci svítilo skóre 1:4 pro Jihlavu po hattricku Jakuba Holuba, když na všechny branky mu nahrál kapitán Ondrej Sapola.

První zaváhání přišlo v zápase číslo 5, v přímém souboji o první příčku "ježci" nestačili na polský Woskar Szklarska Poreba a padli po výsledku 0:2. "Poláci nám nedali šanci, byli nejlepší na turnaji a zaslouženě zvítězili." řekl jeden z obránců FCV Milan Šereda. Poté následovala druhá pauza a příjemné posezení u oběda.

Poslední část turnaje začala soubojem Vysočiny s Jabloncem a vzhledem k dosavadním výsledkům se jednalo o souboj o druhé místo. K Jihlavanům se však štěstí otočilo zády a padli i podruhé. Celý zápas byli lepší, ale gól nedali a tak přišel trest v podobě inkasovaného gólu. Prohra 0:1 znamenala třetí místo, na čemž už nemohla nic změnit ani závěrečná jasná výhra nad Slovanem Liberec 5:0.

Fanklub FCV tak obsadil konečné 3. místo s bilancí 5 výher, 0 remíz a 2 prohry se skóre 16:5.
Spokojenost nad výsledkem projevil gólman FC Vysočina a předseda Fanklubu v jedné osobě, Robert Pavlík „Jsem rád, že jsme dali dohromady tým a vyrazili na turnaj na Žižkov. Myslím, že jsme slušně reprezentovali Fanklub FC Vysočina."

K organizaci turnaje se vyjádřil kapitán Fanklubu na tomto turnaji Ondrej Sapola "Turnaj byl výborně organizován, panovala přátelská atmosféra a všichni jsme si to užili. Děkuju organizátorům v čele s Bárou Scheiberovou. Též musím vyzdvihnout výkony všech kluků v týmu. Jen škoda prohry s Jabloncem, která nás připravila o stříbro".

"Letošní ročník se povedl jak po fotbalové stránce, tak i z pohledu atmosféry, za což vděčím všem zúčastněným týmum. Účast polských týmů jen umocnila už tak každoročně skvělou náladu, na které se pravidelně podílí i kluci z Jihlavy. Děkuji vám za krásný víkend." řekla po turnaji organizátorka Barbora Scheiberová.

 
Aktuálně

Ženská gólová přestřelka - výhra 7:5 nad Vítkovicemi!

Ženský tým sehrál další gólově bohatý a vítězný duel. V areálu Na Stoupách si v brankové přestřelce poradil s Vítkovicemi 7:5 (2:2)! Po dvou brankách vstřelily Monika Šanderová, Zuzana Poláková a Irena Stibůrková a jednou se radovala Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu