M-soft
 
26.04.2009, Miroslav Fuks

Sestavu v Mostu žádný fanoušek netrefil

Sestavu v Mostu žádný fanoušek netrefilCelkem 29 fanoušků zvedlo rukavici hozenou FC Vysočina a zaslalo svůj návrh jihlavské sestavy v Mostu. Do složení týmu kouče Karola Marka se však žádný z nich netrefil. Nejblíže byl pan Miloslav Štengl, který neočekával zařazení Jiřího Gáby do středu zálohy. Ten jediný proto od FC Vysočina obdrží půllitr, který si může vyzvednout během nadcházejíhí domácí duelu proti HFK Olomouc ve stánku se suvenýry.

 
Hned několik tipérů učinilo v sestavě dvě chyby, přičemž nejčastěji nečekali nasazení gólmana Vojáčka, záložníka Gáby či útočníka Kaplana.

A jak jste tipovali? Dle názoru „trenérů“ by ideální sestava vypadala takto: Winter – Gabriel, Tlustý, Kadlec, Mareš - Veselý, Lovětínský, Urban, Štohanzl - Faldyna, Simr. Prvním náhradníkem by byl Gába. Ve všech sestavách figuroval Jan Štohanzl, jen jednou chyběl Michal Veselý a o své místo sestavě pouze 2 x přišel Gabriel. Další pořadí dle počtu účastí v sestavách: 26 – Kadlec, 25 – Winter, Faldyna, 24 – Tlustý, 23 – Urban, 21 – Mareš, 20 – Lovětínský, 18 – Simr, 15 – Gába, 12 – Karlík, 10 – Kaplan, 7 – Vepřek, 4 – Vojáček, Vydra, 1 – Cihlář.


 
Aktuálně

Jak to vidí ředitel?

Vážení příznivci FCV, doufám, že se těšíte na páteční zápas stejně jako já, mělo by se totiž po tropickém týdnu ochladit. Pochopitelně se těším i na fotbal a doufám, že se nám podaří znovu nastartovat vítěznou sérii, o kterou jsme přišli v Sokolově. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu