26.04.2009, Miroslav Fuks

Sestavu v Mostu žádný fanoušek netrefil

Sestavu v Mostu žádný fanoušek netrefilCelkem 29 fanoušků zvedlo rukavici hozenou FC Vysočina a zaslalo svůj návrh jihlavské sestavy v Mostu. Do složení týmu kouče Karola Marka se však žádný z nich netrefil. Nejblíže byl pan Miloslav Štengl, který neočekával zařazení Jiřího Gáby do středu zálohy. Ten jediný proto od FC Vysočina obdrží půllitr, který si může vyzvednout během nadcházejíhí domácí duelu proti HFK Olomouc ve stánku se suvenýry.

 
Hned několik tipérů učinilo v sestavě dvě chyby, přičemž nejčastěji nečekali nasazení gólmana Vojáčka, záložníka Gáby či útočníka Kaplana.

A jak jste tipovali? Dle názoru „trenérů“ by ideální sestava vypadala takto: Winter – Gabriel, Tlustý, Kadlec, Mareš - Veselý, Lovětínský, Urban, Štohanzl - Faldyna, Simr. Prvním náhradníkem by byl Gába. Ve všech sestavách figuroval Jan Štohanzl, jen jednou chyběl Michal Veselý a o své místo sestavě pouze 2 x přišel Gabriel. Další pořadí dle počtu účastí v sestavách: 26 – Kadlec, 25 – Winter, Faldyna, 24 – Tlustý, 23 – Urban, 21 – Mareš, 20 – Lovětínský, 18 – Simr, 15 – Gába, 12 – Karlík, 10 – Kaplan, 7 – Vepřek, 4 – Vojáček, Vydra, 1 – Cihlář.


 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu