12.06.2005, Redakce

Sezóna 2004/05 - pět postupů z pěti možných!

Sobotní záchrana dorostu v nejvyšší soutěži udělala skvělou tečku za z pohledu FC Vysočina naprosto fenomenální a pravděpodobně již neopakovatelnou sezónou. Vždyť z pěti možných postupů v žákovských a dorosteneckých soutěžích jihlavské týmy dosáhly na všechny!

 
V dospělé kategorii jistě není třeba připomínat senzační postup "A" týmu do Gambrinus ligy a již dlouho dopředu avizovaný krok juniorky do MSFL.

Dorostenecký "A" tým z nejvyšší soutěže logicky neměl kam postoupit a proto je jeho záchrana velice cenná. Vůbec poprvé v historii tak první dorostenecké týmy FC Vysočina či FC PSJ udržely extraligu dva roky po sobě. O soutěž výše budou v sezóně 2005/06 hrát dorostenecká "béčka", která z divize postupují do II. ligy, tedy MSDL.

Žákovská nejvyšší soutěž bude mít v příští sezóně novou kvalitnější podobu a právě do nově vytvořené společné MSŽL "áčka" FC Vysočina postoupila. A aby toho nebylo málo, tak z krajské soutěže do nově vytvořené divize jdou i záložní žákovské týmy!

Sezóna 2004/05 se bezesporu zapsala zlatým písmem do historie fotbalu v celém kraji, neboť tyto úspěchy jsou výsledkem poctivé fotbalové práce celé Vysočiny!

 
Aktuálně

Tři body zůstávají na Vysočině!

Jihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu