13.08.2021, Michal Růžička

Shudeiwa prodloužil s Vysočinou smlouvu

Shudeiwa prodloužil s Vysočinou smlouvuJihlavský odchovanec Fares Shudeiwa podepsal víceletou smlouvu. Mládežnický reprezentant prošel regionální akademií v Jihlavě a následně všemi dorosty Vysočiny Jihlava. Devatenáctiletý talentovaný střední záložník je stabilním členem základní sestavy prvního mužstva Vysočiny. „Moc si vážím důvěry klubu,“ okomentoval Fares Shudeiwa podpis nové smlouvy.

 

„Fares přišel ve čtrnácti letech do regionální akademie. Když přišla covidová situace, tak se přesunul do „ačka“ a už tam zůstal. Začal potvrzovat svoje kvality. Reagovali jsme na to tím, že jsme se Shudeiwou prodloužili smlouvu. Jsme rádi, že s námi tady chce zůstat dál, chce se rozvíjet a věřím, že má před sebou velmi zajímavou budoucnost, jak v našem týmu, tak i v českém národním týmu, kde bude mít šanci se prosadit. Fares je pro mě typický střední záložník, který chce hrát s míčem. Chce být hodně na míči. Je neustále v nabídce. Má dobré pokrytí míče tělem a přes svůj věk nepanikaří a dokáže situace dobře vyhodnotit. Na jeho příkladě se dá vystihnout strategie klubu, kdy chceme hráče z naší akademie prosazovat v prvním týmu a Fares je jedním z nich. V posledním roce se nám to podařilo asi u 6 hráčů a jsme za to rádi. Věříme, že v příštích letech na to budeme navazovat a zase budou přicházet další hráči, kteří budou mít talent a budou se prosazovat v našem prvním týmu, jako Fares Shudeiwa, “ ohodnotil přínos Farese Lukáš Vaculík.   

„Samozřejmě mám radost, jako asi každý hráč, který podepíše novou smlouvu. Moc si vážím důvěry klubu. V A-týmu Jihlavy jsem teprve druhým rokem a jsem strašně rád za příležitosti, které tady dostávám. Doufám, že tato sezóna bude pro nás všechny úspěšná a budeme dělat našim fanouškům radost výsledkama i hrou, “ těšil se z podpisu nové smlouvy mládežnický reprezentant Fares Shudeiwa.

 
Aktuálně

Osmifinále poháru už v úterý v Ďolíčku

Po pátečním domácím utkání se Spartou B, které skončilo remízou, se svěřenci trenéra Jana Kameníka chystají na další duel, a to pohárový, který je čeká již v úterý 26.10. od 17.30 hodin. Dalším soupeřem Jihlavy je prvoligový tým Bohemians Praha 1905, který je po dvanácti kolech na desáté příčce Fortuna ligy. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu