11.09.2012, Miroslav Fuks

Šilinger se formou hostování vrací do Znojma

Šilinger se formou hostování vrací do ZnojmaV Gambrinus lize dosud nevytížený levý obránce FC Vysočina Jan Šilinger míří na hostování s platností do konce letošního roku do druholigového Znojma. Vrací se tak do známého prostředí, neboť právě ze Znojma v lednu 2011 přestoupil do Jihlavy.

 

Levý bek Jan Šilinger (nar. 27.5.1988) na Vysočinu s vizitkou velice perspektivního a talentovaného hráče. Své nesporné schopnosti bohužel nedokázal prokazovat pravidelně a navíc se mu nevyhýbala ani zranění, tudíž si stabilní místo na postu levého beka dlouhodobě nevybojoval. Za Jihlavu nastoupil do 26 zápasů, přičemž postupu do Gambrinus ligy přispěl sedmnácti starty. Nyní se před ním ve Znojmě otvírá možnost pravidelné herní praxe v náročných druholigových zápasech. Na podzim nastoupil jen čtyřikrát za juniorku FC Vysočina.

 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu