01.06.2020, Miroslav Fuks

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina!

 

Fotbalisté prvního týmu FC Vysočina ročník 2018/19 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE završili na konečné 2. příčce. V barážovém souboji o postup do nejvyšší soutěže mančaft velmi těsně a smolně nestačil na Karvinou. Ve druhé polovině roku 2019, tedy na podzim, celek vybojoval 2. místo v tabulce II. ligy. Navíc v celém roce 2019 dosáhl na rekordní domácí bodový zisk, když ztratil pouhých 5 bodů z celkových 45 možných. Rekordní byla i domácí bilance na podzim 2019 v podobě vítězství ve všech 8 ligových duelech!

Ženský tým FKM Vysočina, který v uplynulém ročníku postoupil z Divize do Moravskoslezské ligy, obhájil své prvenství v čtenářské anketě o sportovní kolektiv roku! Stalo se tak na základě hlasovacích formulářů, které vycházely v tištěných Jihlavských listech, a též dle hlasů v internetové anketě na webu www.sportovecjihlavska.cz. Pro milé ocenění si přišlo pět hráček a trenérky Kateřina Valentová a Lenka Pojezná.

Doplňme, že kouč Radim Kučera se zařadil mezi trojici nominovaných na ocenění pro nejlepšího trenéra Jihlavska za rok 2019. První místo však bral jeho basketbalový kolega Petr Pešout z BK Jihlava.

Vyhlašovateli ankety o nejlepšího sportovce okresu Jihlava jsou Statutární město Jihlava, Jihlavská unie sportu, Dům dětí a mládeže Jihlava a Jihlavské listy.

Fotografie z předání ocenění si můžete prohlédnout TADY

 
Aktuálně

U17: Domácí prohra s vedoucím týmem soutěže

Jihlavský mladší dorost neuspěl na domácí půdě s pražskou Slavií po výsledku 0:5 (0:3) a stále tak čeká na první body do tabulky z domácího prostředí. Za domácí tým nastoupil teprve 14letý Tobiáš Ritter. Vysočina se tak nachází i po 9. kole na posledním místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu