24.05.2011, Miroslav Fuks

Stadión už oblékl pohárový kabát

Stadión už oblékl pohárový kabátStadión FC Vysočina se během několika dní výrazně proměnil a oblékl slušivý kabát s názvem Ondrášovka Cup. Středeční finálový duel národního poháru mezi Sigmou Olomouc a Mladou Boleslaví slibuje výbornou atmosféru, ofenzivní fotbal a vyprodaný stadión s více než 5.000 diváky. Skutečně ho provází velký zájem fanoušků, tudíž jihlavské příznivce jistě potěší skutečnost, že v den utkání bude ve 14:00 hodin v hlavní pokladně v Jiráskově ulici zahájen doprodej posledních více než 300 vstupenek k stání za cenu pouhých 40 Kč!

 

První dějství pohárového finále proběhlo již v úterý 24. května. Představitelé ČMFS převzali jednotlivé prostory stadiónu a zkontrolovali jeho připravenost. Kluby se nastěhovali do svých kabin a absolvovali předzápasový trénink. Ještě předtím proběhly oficiální tiskové konference. Té se zúčastnil představitel sponzora poháru společnosti Ondrášovka a samozřejmě nechyběli trenéři a kapitáni obou týmů – olomoučtí Zdeněk Psotka a Radim Kučera a za Mladou Boleslav Ladislav Minář a Marek Kulič.

Připomínáme, že brány stadiónu budou otevřeny v 18:00 hodin, hodinový koncerty kapely Divokej Bill odstartuje v 18:45 hodin a vlastní hlavní menu celého programu v podobě finálového klání o cennou pohárovou trofej a místo v Evropské lize vypukne ve 20.15 hodin. Utkání přenáší přímým přenosem sportovní kanál ČT4 Sport. Návštěvníci zápasu se mohu těšit na pestrý sortiment občerstvení a doprovodné soutěže a akce.

  • fotografie ze stadiónu, tiskovky a předzápasového tréninku naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu