24.05.2011, Miroslav Fuks

Stadión už oblékl pohárový kabát

Stadión už oblékl pohárový kabátStadión FC Vysočina se během několika dní výrazně proměnil a oblékl slušivý kabát s názvem Ondrášovka Cup. Středeční finálový duel národního poháru mezi Sigmou Olomouc a Mladou Boleslaví slibuje výbornou atmosféru, ofenzivní fotbal a vyprodaný stadión s více než 5.000 diváky. Skutečně ho provází velký zájem fanoušků, tudíž jihlavské příznivce jistě potěší skutečnost, že v den utkání bude ve 14:00 hodin v hlavní pokladně v Jiráskově ulici zahájen doprodej posledních více než 300 vstupenek k stání za cenu pouhých 40 Kč!

 

První dějství pohárového finále proběhlo již v úterý 24. května. Představitelé ČMFS převzali jednotlivé prostory stadiónu a zkontrolovali jeho připravenost. Kluby se nastěhovali do svých kabin a absolvovali předzápasový trénink. Ještě předtím proběhly oficiální tiskové konference. Té se zúčastnil představitel sponzora poháru společnosti Ondrášovka a samozřejmě nechyběli trenéři a kapitáni obou týmů – olomoučtí Zdeněk Psotka a Radim Kučera a za Mladou Boleslav Ladislav Minář a Marek Kulič.

Připomínáme, že brány stadiónu budou otevřeny v 18:00 hodin, hodinový koncerty kapely Divokej Bill odstartuje v 18:45 hodin a vlastní hlavní menu celého programu v podobě finálového klání o cennou pohárovou trofej a místo v Evropské lize vypukne ve 20.15 hodin. Utkání přenáší přímým přenosem sportovní kanál ČT4 Sport. Návštěvníci zápasu se mohu těšit na pestrý sortiment občerstvení a doprovodné soutěže a akce.

  • fotografie ze stadiónu, tiskovky a předzápasového tréninku naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu