18.07.2009, Miroslav Fuks

Starší dorostenci třetí na Krejča cupu

Starší dorostenci třetí na Krejča cupuŠestý ročník dorosteneckého turnaje Krejča cup skončil z pohledu elitního týmu FC Vysočina úspěchem. Svěřenci trenéra Pavla Procházky v kvalitní konkurenci vybojovali cenné 3. místo. Turnaj proběhl ve dnech 17. a 18. července ve třech městech okresu Semily a jeho vítězem se stal tým Jablonce.

 
„Turnaj z našeho pohledu nedopadl zcela ideálně výsledkově, ovšem můžeme být spokojeni s našim herním projevem. Někteří hráči mě svými výkony velmi mile překvapili. Těší mne, že se nám úspěšně tvoří jádro týmu na nadcházející extraligovou sezónu. Navíc náš pohledný fotbal ocenili diváci i pořadatelé. V neposlední řadě bych tímto chtěl poděkovat vedení klubu za kvalitní materiálně – technické vybavení na turnaji. Rozhodně tedy převažují pozitiva,“ netajil svou spokojenost kouč Procházka.

Výsledky ve skupině:

- FC Hradec Králové  0:1
- Výběr Bavorska  1:2 - Kosak
- FK Mladá Boleslav  4:0 – Málek 2, T.Kučera, Fadrný

Zápas o 3. místo:

- Fotbal Pardubice  4:0 – Fadrný 2, Přibyl 2

Sestava na turnaji: Kotnour, J.Procházka – Busta, D.Černý, Fadrný, Göth, Kryštůfek, Ptáček – T.Kučera, Málek, Príborský, Tesař, Vacek, Zeman, Novotný – Kosak, Poláček, Přibyl, Florián.

 

 

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu