18.07.2009, Miroslav Fuks

Starší dorostenci třetí na Krejča cupu

Starší dorostenci třetí na Krejča cupuŠestý ročník dorosteneckého turnaje Krejča cup skončil z pohledu elitního týmu FC Vysočina úspěchem. Svěřenci trenéra Pavla Procházky v kvalitní konkurenci vybojovali cenné 3. místo. Turnaj proběhl ve dnech 17. a 18. července ve třech městech okresu Semily a jeho vítězem se stal tým Jablonce.

 
„Turnaj z našeho pohledu nedopadl zcela ideálně výsledkově, ovšem můžeme být spokojeni s našim herním projevem. Někteří hráči mě svými výkony velmi mile překvapili. Těší mne, že se nám úspěšně tvoří jádro týmu na nadcházející extraligovou sezónu. Navíc náš pohledný fotbal ocenili diváci i pořadatelé. V neposlední řadě bych tímto chtěl poděkovat vedení klubu za kvalitní materiálně – technické vybavení na turnaji. Rozhodně tedy převažují pozitiva,“ netajil svou spokojenost kouč Procházka.

Výsledky ve skupině:

- FC Hradec Králové  0:1
- Výběr Bavorska  1:2 - Kosak
- FK Mladá Boleslav  4:0 – Málek 2, T.Kučera, Fadrný

Zápas o 3. místo:

- Fotbal Pardubice  4:0 – Fadrný 2, Přibyl 2

Sestava na turnaji: Kotnour, J.Procházka – Busta, D.Černý, Fadrný, Göth, Kryštůfek, Ptáček – T.Kučera, Málek, Príborský, Tesař, Vacek, Zeman, Novotný – Kosak, Poláček, Přibyl, Florián.

 

 

 
Aktuálně

U19 má za sebou první týden přípravy

Starší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu