07.06.2011, Radek Nápravník

Starší přípravka zvítězila v přeboru!

Starší přípravka zvítězila v přeboru!Starší přípravka FC Vysočina si v závěrečném nedělním kole nenechala utéci titul přeborníka kraje Vysočina! Svěřenci trenéru Dubce a Nápravníka rozhodli o titulu až tuto neděli, když porazili ve svém posledním vystoupení v této kategorii soupeře z Humpolce a Žďáru nad Sázavou. V tabulce je pak následuje Slovan Havlíčkův Brod a v posledním kole ještě kluky z Fotbalové školy Třebíč přeskočili kluci z FK Velké Meziříčí.

 

Vítězstvím v této soutěži si kluci z FC Vysočina zajistili účast v dalších elitních turnajích a v neposlední řadě na příštím ročníku turnaje „Danone cup“, kdy budou klub reprezentovat jako jejich předchůdci ročníku 1996.

Pohár pro přeborníka kraje starších přípravek se bude po čtyřech dlouhých letech vracet opět na FC Vysočina a je proto třeba poděkovat hráčům i trenérům za prezentaci klubu a popřát klukům úspěšný přechod do žákovské kategorie.

 
Aktuálně

Dojede si Vysočina v neděli do Prahy pro bodovou a střeleckou injekci?

FC Vysočina v neděli uzavře první třetinu zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v probíhajícím soutěžním ročníku. K utkání 10. kola nastoupí v neděli 24. září na stadiónu Viktorie Žižkov, který je domovským stánkem juniorky Sparty Praha. Duel proti tradičně nepříjemnému a nevyzpytatelnému soupeři má výkop stanoven na 10:30 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu