30.05.2007, Miroslav Fuks

Starší žáci předvedli tréninkovou hodinu v areálu krajského úřadu

Starší žáci předvedli tréninkovou hodinu v areálu krajského úřaduVe středu 30. května otevřel Krajský úřad kraje Vysočina, tak jako každý rok, dveře široké veřejnosti. Kromě obvyklých aktivit typu prohlídky sídla s průvodcem, občerstvení zdarma po celý den nebo nafukování barevných krajských balonků pro nejmenší byl připraven aktivní program pro všechny sportovně založené zcela v duchu letošního motta akce „Vysočina v pohybu“.

 
Cílem letošního Dne otevřených dveří bylo posílit nebo prověřit fyzickou kondici návštěvníků a nabídnout jim nové možnosti trávení volného času. Na přípravě celodenního programu spolupracovali s krajem Vysočina přední sportovní kluby z našeho regionu. Mezi nimi nechyběly ani tři ukázky improvizované tréninkové hodiny v podání prvoligových starších žáků FC Vysočina pod vedením trenéra Petra Kuchty.

Fotografie z z tréninkové hodiny starších žáků FC Vysočina naleznete ZDE.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Utkání jsme chtěli výsledkově zvládnout

Ve 29. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na sebe ve Vlašimi narazily celky, které již netížil sestupový či postupový tlak a ve hře byla „jen“ prestiž a touha po vítězství. Výsledkem byla pohledná ofenzivní partie, v níž prokázali více střeleckého umu fotbalisté FC Vysočina. Po utkání jsme vyzpovídali jejich kouče Radima Kučeru. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Graffin Vlašim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu